Туристичний старт

Туристичний старт

Урочище Лужки –перевал Німчич – Протяте каміння – Соколине око…  Маршрут цьогорічного першого туристичного походу для студентів-першокурсників було складено неймовірно вдало. Розпочалось суботнє сходження з урочища Лужки. Далі, серпантином піднялись на перевал Німчич, де сходяться межі Вижницького і Путильського районів. І звідти, стежкою,  через полонину та гору Просічна (913 м. над рівнем моря) наші юні туристи вийшли до мальовничих скель Протятого каміння й Соколиного ока.

Найбільше враження на студентів справив унікальний для українських Карпат 20-метровий карстовий міст на висоті 40 м.

Вдалося не лише виконати офіційну частину – план заходів у рамках проведення Олімпійського тижня, а й пограти в рухливі ігри, позбирати гриби та ягоди, просто помилуватись красою навколо…

Мальовничі Карпати і яскраві враження про похід тепер переглядатимемо на  сотнях фото. Нехай надихають нас на навчання!

Баскетбольна бронза

Завершились XV обласні спортивні ігри з баскетболу (дівчата) серед студентської молоді закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області

Успішно в цих змаганнях виступили студентки Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну, які вибороли третє місце та були нагороджені кубком, грамотами обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту МОН України.

Вітаємо нашу команду – Гузак Мар’яну, Марф’юк Олену, Швецову Олену, Ковтун Маргариту, Стринадко Анастасію, Гіжовську Катерину-Юлію. Капітан команди Михайлюк Ульяна – отримала спеціальний приз кращого гравця турніру.

Турнір з волейболу

Команда ВКПМ
ім. В.Ю. Шкрібляка - переможець волейбольного турніру!

"Ігри пройшли в цікавій та захоплюючій боротьбі зі змінним успіхом. Команди продемонстрували добру фізичну та технічну підготовку"
євген калинчук
Керівник фізичного виховання

15 лютого відбувся традиційний VIII Міжобласний турнір з волейболу серед студентської та учнівської молоді пам'яті майстра спорту І. С. Дучука

Розпочався захід із урочистого відкриття,  де учасників привітали директор ВКПМ ім. В. Ю. Шкрібляка Р. М. Гаврилюк, голова районної ради М. І. Андрюк, голова Вижницької об’єднаної територіальної громади О. Г. Чепіль, голова обласної профспілки ЖКГМП ПОН. М. П. Попадюк, голова обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання закладів вищої освіти І-ІІ р. а. А. Лаврук, та Д. О.Козубовський, який вісім років тому започаткував цей турнір.

У змаганнях взяли участь 9 команд. Ігри проходили в цікавій та захоплюючій боротьбі зі змінним успіхом. Команди продемонстрували добру фізичну та технічну підготовку, що сприяло високому рівню турніру. В підсумку, перемогу здобули  господарі – студенти Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка. Друге місце посів Косівський інститут декоративно-прикладного мистецтва. Третє місце – Берегометська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Четверте місце (кубок “Надія”) виборили студенти Чернівецького економіко-правового коледжу.

Переможці, призери та учасники турніру отримали заслужені нагороди від організаторів змагань та з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі.

P.S. Висловлюємо вдячність дирекції нашого коледжу, міському центру “Спорт для всіх”, сектору культури молоді та спорту Вижницької РДА та Обласному відділенню КФВ і спорту МОН України за призовий фонд та нагороди для спортсменів.