Дні відкритих дверей

Дні відкритих дверей

Двері Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка відчинені для всіх, кого цікавить здобуття сучасної професійної мистецької освіти.
Чекаємо саме на тебе!

    

    ART Land Vyzhnytsia – Це щорічний конкурсно-освiтнiй захiд створений для об’єднання творчих здобуткiв молоді та дорослих, покликаний розкривати творчий потенцал та сприяти розвитку автентифікації української культури. Проєкт спрямований на культурне самовираження, обмін знаннями, досвiдом, ідеями у галузі мистецтва. Це мистецький перфоменс для людей, якi цiкавляться декоративно-прикладним мистецтвом, сучасним дизайном і бажають побачити та відчути процес творення краси буквально «зсередини». 
     Фестиваль мистецьких професій «ARTland Vyzhnytsia» покликаний презентувати новий підхід до популяризації сучасного дизайну, образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, а також інформувати цільову аудиторiю коледжу щодо особливостей навчання у мистецькому навчальному закладі.
     Захід проходить на рiзних локаціях: містечко майстрів, майстер-класи з різних видів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, фотозона, art-зона, туристичний пленер (локації Національного природного парку «Вижницький»), музеï коледжу та Вижниччини, виставка творчих робіт учасників заходу.

Запрошуємо вас
19 квітня 2024

Для всіх охочих осіб, які не мають можливості відвідати захід очно буде організована онлайн-трансляція на Instagram-сторінці коледжу

Обирай не професію - а спосіб життя!

OPEN DAY

 Запрошуємо відвідати наш заклад освіти щосереди!

     Дні відкритих дверей – це вже традиція Вижницького фахового коледжу , яка  щороку знаходить  позитивний відгук від майбутніх абітурієнтів та їх батьків. 

     Ви дізнаєтесь про особливості навчання у нашому освітньому закладі, перспективи працевлаштування і, звичайно, про умови вступу на кожну спеціалізацію. Відвідаєте сучасні аудиторії, фахові виробничі та мультимедійні навчальні аудиторії коледжу, побачите  матеріально-технічну базу і  оціните  інтер’єр одного із найстаріших освітніх закладів Буковини.

     Завітайте на День відкритих дверей, зустріньтеся з адміністрацією, викладачами та студентами коледжу. Додатково ви зможете  індивідуально проконсультуватися безпосередньо зі співробітником інформаційного відділу приймальної комісії

Ми відповімо на всі ваші запитання!

Виставки

Екскурсії

Консультації

Чекаємо в гості саме Вас!

 День відкритих дверей дає  можливість  ознайомитися зі спеціальностями освітнього закладу та з перших уст дізнатися про актуальні особливості вступної кампанії.  

Якщо Ви з якоїсь причини не змогли відвідати цей цікавий захід в листопаді чи в березні – не сумуйте! Ми чекаємо Вас  у стінах коледжу в будь-який час!

"Ми працюємо для того, щоб наші студенти не просто здобули знання, вміння чи навички. Ми відкриваємо дорогу для професійної мистецької кар'єри тим, хто цього дійсно прагне!"

Роман Гаврилюк