Бібліотека

Бібліотек@ - сучасна – креативна – твоя!

Сьогодні, в добу комп’ютеризації, книга все ж таки залишається неоціненним скарбом, як джерело мудрості, знань, досвіду та фундаментом освіти; а бібліотеку, книгозбірню можна назвати основою цього фундаменту.

У коледжі бібліотека є серцем, фундаментом закладу. Вона не тільки забезпечує літературою навчально-виховний процес, а також являється джерелом одержання інформації, місцем самоосвіти, інтелектуального відпочинку, творчого спілкування та розвитку студентів і викладачів. Бібліотека сьогодні – це сучасний підрозділ інформаційної сфери коледжу, доступний, прозорий, технічно обладнаний, з гнучкою структурою та організацією обслуговування користувачів, який відіграє важливу роль  в процесі формування освітнього простору.

Інформаційна цінність нашої бібліотеки забезпечується універсальним книжковим фондом, який нараховує понад 21 тис. примірників, обслуговуємо 420 користувачів.

Бібліотека ВФКМД імені Василя Шкрібляка є активним учасником навчально-виховного процесу, спрямованого на формування в студентів громадянської свідомості, сприяння інтелектуальному розвитку особистості, прагнення до постійного професійного росту. До цієї роботи бібліотекарі підходять творчо, використовуючи різноманітні форми організації культурно-просвітницької роботи. Дієвою формою виховного впливу бібліотеки на студентів є виставкова діяльність. Цікаво оформлена і вдало розміщена виставка прикрашає бібліотеку, викликає бажання підійти, подивитися, взяти книгу для читання. Як правило, біля виставки проводились усні журнали, бесіди, огляди літератури, презентації тощо.

У бібліотеці коледжу встановлено комп’ютерну техніку і копіювальний апарат. Бібліотека має доступ до мережі Internet.

 

Активну допомогу викладачам у підготовці та проведенні науково-теоретичних конференцій, відкритих занять, презентацій колективних проектів надають провідні  бібліотекар  коледжу В.О.Клим.

Культурно-масова робота бібліотеки – це проведення творчих зустрічей із художниками, майстрами народної творчості, презентацій книг, годин спілкування тощо.

Ми любимо свою роботу і своїх читачів.

Наші двері завжди відкриті для Вас!