Конкурс “Текстильний первоцвіт”

       Метою конкурсу є  виявлення та підтримка обдарованих відвідувачів дитячих студій, учнів загальноосвітніх та художніх шкіл, які вивчають, відроджують, зберігають, експериментують в галузі художнього текстилю. А також сприяння активному творчому обміну та взаємозбагаченню різних образотворчих шкіл України; популяризація та стимулювання розвитку сучасного декоративного мистецтва.

      Представлені роботи вирізняються великим різноманіттям текстильних технік, кожна робота характеризується високою майстерність, любов’ю до створення нових цікавих творів засобами художнього текстилю. Обрати кращих було складно, тому дипломи отримують найкращі, змістовні, професійно виконані роботи. Висловлюємо  щиру подяку всім учасникам, керівникам та радо повідомляємо результати.

VIII Всеукраїнський конкурс молодих обдарувань "Текстильний первоцвіт"

Мистецький проект, покликаний виявити та згуртувати юних митців, які щиро закохані в декоративну тканину та можуть продемонструвати власну майстерність, нові пошуки композиційних рішень, поєднання різноманітних засобів художньої виразності у сучасному текстилі.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі учнів загальноосвітніх та художніх шкіл, дитячих студій.

Для участі у конкурсі необхідно до 20 грудня 2020 року подати заявку та роботи учасника