Звіти

Звіти

"Щоб дійти до мети, нам потрібно лише одне - іти. Успіх закладу, колективу залежить від кожного співробітника, його ініціативи, небайдужості, бажання співпрацювати і творити нове."
РОМАН ГАВРИЛЮК
Директор

ЗВІТ ДИРЕКТОРА КОЛЕДЖУ ЗА 2023 РІК

     11 січня 2024 року у Вижницькому фаховому коледжі мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка відбулися збори трудового колективу в очно-дистанційному форматі, під час яких колектив заслухав звіт директора Романа Гаврилюка та звіт голови профспілкового комітету Тетяни Ямницької за 2023 рік.

“Коли ми прагнемо стати кращими, ніж ми є, все навколо нас теж стає кращим.” –  підсумував Роман Миколайович.

    Трудовий колектив гідно оцінив продуктивність роботи та відзначив здобутки директора навчального закладу, подякував за дієву підтримку голову профспілкового комітету.

ЗВІТ ДИРЕКТОРА КОЛЕДЖУ ЗА 2022 РІК

     18 січня 2023 року у Вижницькому фаховому коледжі мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка відбулися збори трудового колективу в очно-дистанційному форматі, під час яких колектив заслухав звіт директора Романа Гаврилюка та звіт голови профспілкового комітету Тетяни Ямницької за 2022 рік, дообрали 2 членів комісії до Комісії по трудових спорах.

«Людині завжди хочеться отримати нагороду за те що вона робить. Це властиво нашій натурі. Та мало хто пам’ятає про те, що можливість робити, що хочеш,- це і є нагорода.», підсумував Роман Миколайович.

    Трудовий колектив гідно оцінив продуктивність роботи та відзначив здобутки директора навчального закладу, подякував за дієву підтримку голову профспілкового комітету.

 

ЗВІТ ДИРЕКТОРА КОЛЕДЖУ ЗА 2021 РІК

   10.02.2022 року у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка відбулися збори трудового колективу в очно-дистанційному форматі. Присутні заслухали звіт директора Романа Гаврилюка за 2021 рік, обговорили та схвалили проєкт Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом на 2022-2024 рр., заслухали звіт голови профспілкового комітету Тетяни Ямницької за 2021 рік.
   Трудовий колектив гідно оцінив продуктивність роботи та відзначив здобутки директора навчального закладу, подякував за дієву підтримку голову профспілкового комітету та схвалив проєкт Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка на 2022-2024 роки.

Звіт

Гаврилюка Романа Миколайовича щодо виконання умов контракту з Міністерством освіти і науки України за період з 01 січня по 31 грудня 2019 року