Графічний дизайн

Графічний дизайн

      Професія графічного дизайнера є достатньо затребуваною на ринку України. Графічний дизайн застосовується сьогодні в найрізноманітніших галузях. Це поліграфія – для створення дизайну журналів, книг та газет. Це розробка фірмового стилю компаній, в тому числі логотипів і фірмових знаків, робота з сучасним графічними редакторами, знання композиції, рисунка, живопису, шрифтів, кольорознавства.       

  Сьогодні графічний дизайн став основним засобом комунікації. 3 його допомогою привертають увагу аудиторії. Більш сучасної й актуальної професії годі й шукати. У Вижницькому фаховому коледжі мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка, ви можете ознайомитись з фотосправою, анімаційним дизайном, ілюстрацією, отримати навички роботи у векторному, растровому графічних редакторах, редакторі для роботи з анімацією, оволодіти навичками роботи в програмах.- Adobe Photoshop, Adobe Illustration, Adobe InDesign. Створювати макети книг та журналів, розробляти дизайн упаковки чи сувенірної продукції, зразки рекламної продукції поліграфічного характеру (плакати, календарі і т. д.), мобільні додатки. Тут вас навчать графічному дизайну, навіть якщо ви нічого не знали про нього раніше, а якщо докласти зусиль і виявляти завзятість у навчанні, то можна перемогти будь-який талант та стати по-справжньому креативним та високооплачуваним графічним дизайнером. 

    Графічний дизайнер має два шляхи виконання своєї роботи. Перший – це наймана робота у компаніт чи студії дизайну. Другий шлях – це фріланс. Адже графічний дизайнер може виконувати проєкти не виходячи з дому та приймати нові замовлення віддалено.

Галерея натхнення