Олімпіади та конкурси

Олімпіади
та конкурси

Стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2023 рік

     Вітаємо наших колег Андрія ВОРОНЮКА, Іванну ДУРКІНУ і випускників Володимира ПАВУКА, Яна-Іллю МИЦКАНА, Вікторію ВАРВАРЧУК з призначенням стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2023 рік.

XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка

Вітаємо призера ІІ етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка серед ЗФПО Чернівецької області!
Одайська Оксана Віталіївна І курс ЖГ – І місце (викладач Гордейчук Наталія Іванівна).
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено іти до нових здобутків. Вітаємо з перемогою!

Вітання переможцям олімпіад!

     Загальноосвітні дисципліни поряд із професійними грають важливу роль у процесі навчання студентів, оскільки вони формують загальну базу знань, навичок і цінностей, необхідних для успішного розвитку особистості. Одним із методів глибшого вивчення предметів, через конкурентну атмосферу, є участь студентів у міжнародних, всеукраїнських та регіональних олімпіадах. Олімпіади є важливою складовою навчального процесу, оскільки вони стимулюють студентів до глибшого вивчення конкретних предметів, розвивають їхні аналітичні та проблемно-мисленнєві здібності, а також сприяють розвитку конкурентоспроможності. Участь в олімпіадах допомагає студентам розвивати самодисципліну, терпіння та впевненість у власних здібностях, а успішна участь у відповідних олімпіадах може відкрити додаткові можливості для отримання стипендії. Викладачі циклової комісії загальноосвітніх гуманітарних та соціально природничих дисциплін активно проводять та курують участь студентів коледжу в предметних олімпіадах.
      Вітання переможцям, студентам першого курсу, та їх наставникам, які отримали дипломи з призовими місцями.

Всеукраїнський конкурс рисунка ім. Т. Драгана "Енергія хисту"

     Весна…  1 квітня… Місто Лева – місто, що надихає та пахне кавою. Екскурсії, виставки та, звичайно ж, конкурс!
    Вітаємо наших студентів-учасників та Анну-Марію Трофанюк, студентку І курсу “ОР Бакалавр”, з перемогою (ІІІ-місце) у Всеукраїнському конкурсі рисунка ім. Т. Драгана “Енергія хисту” організованим Львівським коледжем декоративного й ужиткового мистецтва імені І. Труша в номінації “Творчий натюрморт”
   Бажаємо нових звитяг на мистецьких шляхах!

Перемога у Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва "Моя мистецька Україна"

IMG-2caf2bf962878ec637684622f6aae5e6-V
Вітаємо студентку ОР “Бакалавр” (301 група) Любов Прокоп’юк та її викладача Шутурму Михайла Богдановича з перемогою у Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва “Моя мистецька Україна” у номінації “Скульптура” з роботою “Скульптурний портрет “Мері””
___________________________
Бажаємо нових звитяг на мистецьких шляхах!

Переможець конкурсу RACCONTO DI PRIMAVERA 2021-ІТАЛІЯ

Підведено підсумки міжнародного конкурсу RACCONTO DI PRIMAVERA 2021-ІТАЛІЯ.
1600 УЧАСНИКІВ-26 КРАЇН!!!!!!!!!!!!!!!! ЗІБРАЛИ КОНКУРС: ЧЕХІЯ, УКРАЇНА, РОСІЯ, МОЛДОВА, АРМЕНІЯ, ЛИТВА, БІЛОРУСЬ, ІЗРАЇЛЬ, АЗЕРБАЙДЖАН, КІПР, ГРЕЦІЯ, УЗБЕКИСТАН, ГЕ, ФРАНЦІЯ, ІТАЛІЯ, ІСПАНІЯ, ЛАТВІЯ, ІТВІЯ , ПОЛЬЩА, ЧЕХІЯ, ПОРТУГАЛІЯ, КАЗАХСТАН, РУМУНІЯ, ТУРЕЧЧИНА, БОСН І ГЕРЗЕГОВИНА, АМЕРИКА, АНГЛІЯ.
Очікування виправдали себе:
ЛАУРЕАТОМ І ступеня став ВАСИЛЬ СТАСЮК з графічною роботою «Натюрморт», яку виконав навчаючись на освітньому рівні БАКАЛАВР у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва.
Вітаємо Василя з перемогою! Нехай Тебе чекає ще багато перемог, нехай кожен день дарує вірний стимул і високі бажання, нехай допоможуть боротися за радість і щастя підтримка близьких і друзів.

Яскрава перемога на міжнародному фестивалі!

     Яскрава перемога на міжнародному фестивалі!
Студенти ВФКМД імені Василя Шкрібляка надзвичайно талановиті! Підтвердженням цьому є їх участь та переможні місця в різноманітних конкурсах та виставках місцевого, регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів.
 Учасником Міжнародного онлайн-фестивалю«Lesetoilesde Versailles – 2020»(м. Версаль, Франція) став студент навчального закладу освітнього рівня Бакалавр – Микола Бойчук. Свої твори автор представив в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво».
   За результатами роботи Міжнародної групи членів журі (з шести країн),в яку входили викладачі вищих і спеціальних навчальних закладів, заслужені діячі культури і мистецтв, Миколі Бойчуку присуджено Гран-Прі Конкурсу!
  Щиро вітаємо Миколу та його викладача О.І.Марковського з перемогою! Бажаємо творчої енергії, невичерпного натхнення, а в подальшому – щедрих творчих ужинків на ниві українського мистецтва!

Всеукраїнська олімпіада з англійської мови

      Вітаємо студентів Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка з перемогою на Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови «На урок»:

Науменко Юлія (1курс ЖГ) -І місце; Телекі Ксенія (ІІ ХТ)- ІІ місце; 

 Мендришора Мар’яна (І ХОМ) – ІІ місце; Козлан Лілія (І ХОМ) –ІІ місце;

Думич Світлана (І ОМК )- 2 місце; Круглов Ілля (ІХОМ) –ІІІ місце; Ковальчук Єлизавета (ІЖГ)-ІІІ місце; Слепенюк Ірина (ІХОМ)- 3 місце.

Пишаємось!

Гран-прі у фестивалі-конкурсі талантів "Смайл-Фест"

На завершення навчального року прийнято підбивати підсумки зробленого. 
 
І ми раді привітати з успіхом студентку ІІІ курсу спеціалізації “Художня вишивка, моделювання та конструювання одягу” Черкач Олесю, яка здобула гран-прі у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв “Орнамент Долі”, проведеному в рамках “Міжнародного конкурсу талантів “Смайл-Фест”” у номінації: декоративно- прикладне мистецтво.
_____________
Детальніше з результатами можна ознайомитися на сторінці 
 
Як зазначила викладач Олесі, Марина Іванівна Задорожна: “Працьовитим та наполегливим завжди посміхається успіх”.
___________________
Бажаємо нових перемог!
197698351_1521434164915064_6949984033268586773_n

Вітаємо переможця програми «Нові імена» Буковини!

13.05.2019

Студент ІІІ курсу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка Марковський Іван став переможцем обласного відбіркового туру огляду-конкурсу Всеукраїнської мистецької програми «НОВІ ІМЕНА» 2019 р. у номінації «Народне мистецтво» та презентував власні твори на Всеукраїнському конкурсі-огляді у місті Києві.

10 травня у Чернівецькій обласній філармонії відбулося нагородження переможців Всеукраїнської мистецької програми. За високий мистецький хист та виконавську майстерність хлопця нагородили дипломами начальник управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації В.М. Китайгородська та Голова обласного відділення Українського фонду культури В.К. Діаковська. Грамотою обласного управління культури нагороджено також викладача нашого закладу Марковського Олександра Івановича. Подяку за збереження культурної спадщини Буковини висловив директор Учбово-методичного центру культури Буковини М.М. Шкрібляк.

Тож, вітаємо щиро переможців та бажаємо і надалі уславлювати традиції народного мистецтва!