Підготовчі курси

Підготовчі курси

з рисунка

        Відповідно до «Положення про підготовчі курси до творчих випробувань у Вижницькому фаховому коледжі мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка» організовано роботу підготовчих курсів. Підготовчі курси – це регулярні заняття за програмою,  що відповідає вимогам творчих випробувань абітурієнтів Вижницького коледжу  на здобуття освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр».         

         Навчаючись на курсах,  ви отримаєте необхідні знання та вміння з рисунка, композиції, лінійної перспективи  та підготуєтесь  до вступного творчого випробування.  

        Слухачі курсів отримають сертифікат з додатковими  балами. При подачі документів на вступ до Вижницького коледжу сертифікат дозволяє отримати додаткові бали при підрахунку конкурсного балу.

Всіх, хто хоче опанувати мистецтво рисунка або бажає підвищити свій рівень знань для подальшого вступу до Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка

Запрошуємо пройти
ПІДГОТОВЧІ КУРСИ З РИСУНКА!

     На заняттях ви отримаєте базові знання з рисунка, композиції, лінійної перспективи, удосконалите свої знання, вміння та навички в зображенні складної форми. Пориньте в атмосферу дивовижних емоцій мовою лінії.

За детальною інформацією щодо підготовчих курсів звертайтесь:
Інна Олегівна Шийчук
Викладач, секретар Приймальної комісії.
+380681215061

     По завершенню курсу слухачам видається сертифікат з отриманими балами. При подачі документів на вступ до Вижницького коледжу сертифікат дозволяє отримати додаткові бали при підрахунку конкурсного балу.

ПОЧАТОК НАВЧАННЯ – 03 червня 2024 р.

ТЕРМІН НАВЧАННЯ – 1 місяць (з 03 червня  до 28 червня 2024 р.)

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ – 5 000 грн.

Подача заяв до 01 червня 2024 р.

     У КУРС НАВЧАННЯ ВХОДИТЬ:

  • Підготовка абітурієнтів до проходження вступних іспитів (творчий конкурс з «Рисунка»).
  • Опанування рисунка з натури за принципом послідовного ускладнення завдань: від рисування простих геометричних тіл – до роботи над складними за внутрішньою будовою та зовнішньою пластикою форм в основі яких лежить просте геометричне тіло.
  • Розвиток мислення засобами рисунка.
  • Пройти підготовку у провідних викладачів ВФКМД.
  • Адаптацію до процесу навчання у закладі вищої освіти.

     ПІД ЧАС НАВЧАННЯ ВИ ОТРИМАЄТЕ:

  • Початкові навички з володіння графічними матеріалами та техніками.
  • Знання з основ композиції та вміння оперувати базовими прийомами організації формату.
  • Можливість детально ознайомитись з спеціальностями навчального закладу.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ АБІТУРІЄНТУ

    Навчальний рисунок є дисципліною практичною, та фундаментальною для будь-якої мистецької чи дизайнерської спеціальності. Ефективність результатів навчання залежить від регулярної системної праці над опануванням закономірностей та методів зображення натури на площині.
   

Орієнтовні зразки

Вирішили пов’язати своє життя
з професійним мистецтвом?

Тоді варто приділити особливу увагу заняттям з рисунка,
щоб вдало пройти творчі вступні випробування і стати студентом!

Рисунок – один із етапів творчого конкурсу вступних випробувань до мистецького вищого (чи фахового передвищого) освітнього закладу. Це найкраща можливість визначити готовність абітурієнта до майбутньої художньо-творчої діяльності.

Вступаючи до коледжу, ви продемонструєте своє природне обдарування. А також – покажете знання і навички з зображення предметів побуту та гіпсових геометричних тіл: компонування зображення на заданому форматі, відтворення пропорцій, передачі форми предметів засобами лінійної та повітряної перспективи, узагальнення зображення.

Всього цього можна навчитися ...

варто лише захотіти!