Вижницька палітра

ПІДСУМКИ ХІV ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ З ОБРАЗОТВОРЧОГО ТА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА «ВИЖНИЦЬКА ПАЛІТРА 2024»

           Перший день квітня розпочався із сонячного, спекотного ранку. Птахи щебечуть, квіти розквітають, а повітря наповнене ароматом весняних барв. Люди починають свій день з новими надіями і планами на світле майбутнє, та омріяну ПЕРЕМОГУ!

      Хочемо потішити Вас здобутками юних талантів. Отже, вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ XIV Всеукраїнського конкурсу з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва “Вижницька палітра 2024”, який проводився на базі Вижницького фахового коледжу.   

    Ми приємно вражені такою величезною кількістю юних митців. На конкурс надійшли роботи із 17 областей України, а саме: Чернівецької, Івано-Франківської, Волинської, Черкаської, Львівської, Сумської, Хмельницької, Донецької, Рівненської, Житомирської, Запорізької, Харківської, Вінницької, Дніпропетровської, Херсонської, Кропивницької, Тернопільської. 

      Зареєстровано: 69 мистецьких та освітніх навчальних закладів, понад 900 робіт. Що ж, на переможців чекають грамоти, які Ви отримаєте новою поштою разом зі своїми всіма роботами. До нових зустрічей!

    P.S. На наступний рік 15 ЮВІЛЕЙНИЙ рік конкурсу “Вижницька палітра”, не пропустіть, Вас чекатимуть особливі сюрпризи !!!)

 Натхнення та творчості!

 Слава Україні!

До уваги юних митців!

Ми щиро вітаємо вас з початком ХIV Всеукраїнського конкурсу з образотворчого та декоративно-прикладного  мистецтва, який проводиться на базі Вижницького коледжу.  

Конкурсно-освітній захід створений для об’єднання творчих здобутків молоді, покликаний розкривати  творчий потенціал та сприяти  розвитку автентифікації  української культури. 

 До участі у конкурсі традиційно запрошуємо взяти участь студентів освітніх закладів України, учнів загальноосвітніх та художніх шкіл.

Початок  прийому конкурсних робіт з 10 лютого  до 15 березня.

Для участі у конкурсі роботи та заявки приймаються не пізніше як 15 березня 2024р.

ПІДСУМКИ ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ З ОБРАЗОТВОРЧОГО ТА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА «ВИЖНИЦЬКА ПАЛІТРА 2023»

    От і завершилась неймовірна кольорова мистецька епопея – ХІІІ Всеукраїнський конкурс з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Вижницька палітра 2023». Більше 500-ста робіт маленьких учасників з усіх куточків України здивували організаторів своєю індивідуальністю та неповторністю! І абсолютно кожен малюнок – це справжній витвір мистецтва!      

     Та, як і в кожному конкурсі, настає момент, коли доводиться обирати кращих із кращих. Тож, вітаємо переможців і вже готуємо вам подарунки.) Переходьте за посиланням та шукайте себе в списках щасливчиків! Слава Україні !

До уваги юних митців!

    Ми щиро вітаємо вас з початком ХIII Всеукраїнського конкурсу з образотворчого та декоративно-прикладного  мистецтва, який проводиться на базі Вижницького коледжу.  

Конкурсно-освітній захід створений для об’єднання творчих здобутків молоді, покликаний розкривати  творчий потенціал та сприяти  розвитку автентифікації  української культури.

 До участі у конкурсі традиційно запрошуємо взяти участь студентів освітніх закладів України, учнів загальноосвітніх та художніх шкіл.

Початок  прийому конкурсних робіт з 10 лютого до 20 березня.

Для участі у конкурсі роботи та заявки приймаються не пізніше як 20 березня 2023 р.

ПІДСУМКИ ХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ З ОБРАЗОТВОРЧОГО ТА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА «ВИЖНИЦЬКА ПАЛІТРА 2022»

Шановні друзі!

    Підбиваючи підсумки в сумбурі певних подій, ми оголошуємо результати ХІІ Всеукраїнського конкурсу з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Вижницька палітра 2022».

    Щорічно ми проводимо конкурс , щоб об’єднати творчі здобутки молоді, розкрити творчий потенціал та сприяти розвитку автентифікації української культури. Наразі, у зв’язку з війною в Україні, ми провели конкурс пізніше запланованого. За цей час нам вдалося об’єднати багатьох маленьких художників з різних регіональних дитячих художніх шкіл, які здивували організаторів своєю індивідуальністю та неповторністю. Абсолютно кожен малюнок – це справжній витвір мистецтва, це візія того, що діти можуть втілити в життя у майбутньому вільної і незалежної України!

   Ми зарядилися чудовими емоціями та ділимося цим з вами! Переходьте за посиланням та шукайте себе в списках щасливчиків!

Щиро вітаємо переможців!

Віримо в Україну та її захисників!

    Ми щиро вітаємо вас з початком ХII Всеукраїнського конкурсу з образотворчого та декоративно-прикладного  мистецтва, який проводиться на базі Вижницького коледжу.  

Конкурсно-освітній захід створений для об’єднання творчих здобутків молоді, покликаний розкривати  творчий потенціал та сприяти  розвитку автентифікації  української культури.

 До участі у конкурсі традиційно запрошуємо взяти участь студентів освітніх закладів України, учнів загальноосвітніх та художніх шкіл.

Початок  прийому конкурсних робіт з 1 до 20 березня.

Для участі у конкурсі роботи та заявки приймаються не пізніше як 20 березня 2022 р.

ПІДСУМКИ ХІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ З ОБРАЗОТВОРЧОГО ТА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА «ВИЖНИЦЬКА ПАЛІТРА 2021»

«Людина по натурі своїй – художник. Вона усюди, так чи інакше, прагне вносити в своє життя красу.»
(А. М. Горький)
_________________________________________________________________________________________
📍     От і завершилась неймовірна кольорова мистецька епопея – ХІ Всеукраїнський конкурс з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Вижницька палітра 2021». Більше 800-ста робіт маленьких учасників з усіх куточків України здивували організаторів своєю індивідуальністю та неповторністю! І абсолютно кожен малюнок – це справжній витвір мистецтва!
       Та, як і в кожному конкурсі, настає момент, коли доводиться обирати кращих із кращих. Тож, вітаємо переможців і вже готуємо вам подарунки)
Переходьте за посиланням та шукайте себе в списках щасливчиків!

«Гарна картина рівноцінна гарному вчинку.»
(Вінсент Ван Гог)

   Онлайн-виставка творчих робіт XI Всеукраїнського конкурсу з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Вижницька палітра»
Приємного перегляду !)

Відповідальні за проведення конкурсу

МАР’ЯНА ЯРЕМІЙЧУК
068 582 47 51
ВАСИЛЬ СТАСЮК
066 308 77 98

Заявки надсилати
в оргкомітет за адресою:

Х Всеукраїнський конкурс
з образотворчого
та декоративно-прикладного мистецтва
«Вижницька палітра 2020»

підсумки КОНКУРСУ

До уваги учасників!

#Вижницька_палітра 
Незапланована інтрига у визначенні переможців Всеукраїнського конкурсу з образотворчого мистецтва «Вижницька палітра» змусила учасників та їх викладачів неабияк похвилюватися очікуючи результату 🙂
Сьогодні ми оголошуємо переможців трьох тематичних номінацій! Вітаємо вас 💐
Далі буде…

УМОВИ КОНКУРСУ

До уваги юних митців!

Ми щиро вітаємо вас з початком Х Всеукраїнського конкурсу з образотворчого та декоративно-прикладного  мистецтва, який проводиться на базі Вижницького коледжу.  Конкурсно-освітній захід створений для об’єднання творчих здобутків молоді, покликаний розкривати  творчий потенціал та сприяти  розвитку автентифікації  української культури.

Запрошуємо взяти участь студентів освітніх закладів України, учнів загальноосвітніх та художніх шкіл.

Початок  прийому конкурсних робіт з 1 лютого до 15 березня. Для участі у конкурсі роботи та заявки приймаються не пізніше як 15 березня 2020 р.

Виникли додаткові запитання?

Пишіть нам у месенджер, на електронну пошту чи телефонуйте.

З радістю проконсультуємо вас!