Пленери

Пленери

ARTWEEKEND у Карпатах

    2-4 листопада відбувся ARTWEEKEND у Карпатах за підтримки Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка. Це була можливість для молодих митців відпочити, а також здобувати нові навички у галузі stopmotion animation і відео дизайну. Кожен учасник мав змогу взяти участь в ряді майстер-класів від спікера події — stop motion animator, відеодизайнера, викладача stopmotion animation у Львівській академії мистецтв Roman Dzvonkovskyj.
      Студенти створили свої анімаційні фільми у техніці stop – motion, кращі з них були відзначені нагородами. Кожен учасник вікенду отримав сертифікат про проходження майстер-класу по stop-motion анімації від Романа Дзвонковсього.
    Також до вікенду долучився відомий український кінорежисер, автор 70 документальних фільмів – Петро Олар. У своїх бесідах, режисер мотивував студентів розвивати та популяризувати своє мистецтво через медіа, та зазначав: “Людина, яка хоче реалізуватись в житті має оцінити свої мрії, талант, бажання. Не бійтесь і творіть!”
       Студенти мали чудовий час відпочинку, майстер-класів, пленеру та фотополювання на мальовничих схилах Кривопільського перевалу, що дало велике натхнення та мотивацію створювати прекрасне.
        P.S. Дякуємо за чудову організацію Вадиму Перетятку 

Весняний пленер 2023

"СТЕЖИНАМИ ТВОРЧОСТІ ВОЛОДИМИРА ВОРОНЮКА"

7-9 жовтня, напередодні Дня художника, відбувся ОСІННІЙ ПЛЕНЕР 2022 присвячений пам’яті Заслуженого художника України, викладача Вижницького коледжу, одного з найбільш обдарованих художників Вижниччини – Володимира Воронюка

 В пленері взяли участь талановиті художники, представники мистецьких навчальних закладів Львова, Києва, Вижниці, Чернівців – Іван Салевич, Ілля Поп’юк, Іван Денис, Максим Петрейко, Тетяна Глядченко та викладачі й студенти Вижницького фахового  коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка

     Чудова атмосфера, запаморочливі осінні миті надовго залишаться у спогадах та на полотнах учасників пленеру, які ми зможемо побачити на підсумковій виставці пленерних робіт в Будинку художника міста Вижниці

    А поки що – вашій увазі фотокадри в процесі творення живописних пейзажних полотен

Емальєрний пленер "BRATERSKIE SPOJRZENIE"

   Щиро дякуємо за чудову можливість бути учасником, почерпнути нові знання та навички у першому і єдиному в Україні Міжнародному молодіжному емальєрному пленері «BRATERSKIE SPOJRZENIE»
   Тема пленеру «Гаряча емаль в якості домінуючої встаки у творах ДПМ». Організатори: (Malopolska Fundacja przyjazni Polsko-Ukrainsko-Slowackiej) (голова фонду Vladislav Kreychi, голова ради фонду Henryk Czarny) m. Krynica-Zdroj, Polska, Косівський іститут прикладного та декоративного мистецтва (КІПДМ ЛНАМ) (директор Галина Юрчишин), м. Косів, Україна:sparkles:Емальєрна школа Олександри Барбалат «Майстерня Сонця», м. Київ, Україна.
   Учасники: студенти Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені В.Ю. Шкрібляка, Прокоп’юк Любов студентка 4 курсу бакалаврського рівня, Кусяк Іван студент 3 курсу бакалаврського рівня ,керівник Іванна Дуркіна, а також студенти майстерні художнього металу КІПДМ ЛНАМ (керівник Oleg Garkus ), учні емальєрної школи «Майстерня Сонця», студенти фахового коледжу «Універсум» та Київського університету імені Бориса Грінченка (керівник Олександра Барбалат).
   Спеціальний гість мистецької події відомий ювелір-емальєр Роїн Хуцидзе м. Руставі, Грузія. Автор ідеї створення Першого і єдиного в Україні Міжнародного молодіжного емальєрного пленеру, Alexandra Barbalat.

Міжниродний живописний пленер