Розклад вступної кампанії

Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання у 2024 році:

Фаховий молодший бакалавр

ОР "Бакалавр"

До уваги вступників
на основі базової середньої освіти (9-ти класів)

З 23 червня розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступників на базі 9-ти класів

У 2023 році для вступу на денну  форму навчання на фахового молодшого бакалавра вам  потрібно реєструвати електронні кабінети та подавати електронні заяви.

23 червня починається реєстрація особистих електронних кабінетів

Для створення кабінету потрібно зазначити:

  1. Серію та номер документа про освіту.
  2. Номер (без серії) документа, що посвідчує особу: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про народження.
  3. Вказати електронну пошту, до якої вступник має доступ і яка не заборонена на території України, та створити пароль для подальшого входу в кабінет (зазначена електронна пошта надалі використовуватиметься для активації кабінету та в заяві вступника, тому важливо вказувати її назву без помилок).
  4. У самому кабінеті необхідно завантажити фото вступника (додане в кабінет фото навчальний заклад може використовувати для замовлення студентського квитка, тому некоректне фото не варто використовувати).

Зверніть увагу:

Редагувати внесену інформацію можна до моменту подання першої електронної заяви.

Можливість подання електронних заяв буде відкрита 30 червня та триватиме до 18-ї години 13 липня.

Важливо:

  • мотиваційний лист необхідно буде заповнювати в електронному кабінеті під час подання заяви. За необхідності копії матеріалів (дипломи, нагороди), що підтверджують викладену в листі інформацію, треба надсилати на електронну скриньку коледжу (vkpmcollege@gmail.com);