Спортивні події

Спортивні події

Волейбольний турнір пам'яті майстра спорту І. С. Дучука

     На виконанні заходів до Міжнародного дня студентського спорту, у коледжі проведено волейбольний турнір серед студентських та учнівських команд, пам’яті колишнього керівника фізичного виховання коледжу, Майстра спорту – І. С. Дучука.
    Турнір почався з привітання запрошених гостей та вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання у війні проти російських агресорів.
     Потім на майданчику запанували волейбольні пристрасті, де, в підсумку, серед команд дівчат визначалася призова трійка:
1 місце – Іспаський ліцей;
2 місце – Черешенський ліцей;
3 місце – Вижницький фаховий коледж мистецтв та дизайну імені В. Шкрібляка.
 
 Кращі гравці:
Гакман Таміла – Іспаський ліцей;
Борисова Ксенія – Вижницький фаховий коледж мистецтв та дизайну імені В. Шкрібляка;
Нікула Катерина – Черешенський ліцей;
Колотило Олександра – Банилівський ліцей.
 
   Призові місця серед юнаків:
1 місце – Вижницький фаховий коледж мистецтва та дизайну імені В Шкрібляка;
2 місце Банилівський ліцей;
3 місце Черешенський ліцей.
 
 Кращі гравці:
Миглей Іван – Вижницький фаховий коледж мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка;
Гокера Володимир – Банилівський ліцей;
Жебчук Олександр – Черешенський ліцей.

Змагання з мініфутболу

     23 вересня в місті Чернівці відбулись змагання з мініфутболу в залік 6:6 обласної спартакіади профспілки ЖКХ, МП, ПО. Успішно в цих змаганнях виступила збірна команда Вижницького коледжу, проявивши хороші технічні та тактичні навички, волю до перемоги, виграли всі зустрічі та, в результаті, стали переможцями. На церемонії нагородження отримали кубок і медалі з рук голови обласної профспілки М. П. Попадюка.

Обласні спортивні ігри з легкої атлетики

     25 травня в місті Чернівці відбулись обласні спортивні ігри з легкої атлетики серед студентів закладів фахової передвищої освіти.

     Успішно в цих змаганнях виступили студенти коледжу: Кусяк Іван, який зайняв І місце на дистанціях 400 і 1500 метрів; Матіос Антоніна (І ЖГ) – II місце на дистанції 400 метрів; Ховелко Анна (І ЖГ) – III місце в бігу на 400 метрів; Перерва Михайло (II ХОМ) – III місце в бігу на 400 метрів.

     Переможці та призери були нагороджені грамотами та призами від начальника обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Кусяк Іван попав в склад збірної команди області та буде захищати її на Всеукраїнських змаганнях.

Шахово-шашковий турнір

       Відбулась першість міста Вижниця з шахів та шашок серед чоловіків та жінок на підтримку ЗСУ. Гра в шахи та шашки змушує мозок думати, мислити, прораховувати ходи наперед, аналізувати ситуацію.
     В змаганнях з шашок серед чоловіків традиційно переможцем став ветеран, кандидат в Майстри спорту Василь Лучик. Серед жінок – студентка коледжу Романюк Віта (ІІ-ДС)
     В змаганнях з шахів серед чоловіків переможцем став студент коледжу Григорук Петро (301 група)- чемпіон області серед студентської молоді. Серед жінок –  Бенько Антоніна(IV ХОД)також чемпіонка області серед студентської молоді.     Переможці та призери були нагороджені грамотами та цінними призами виділеними міським центром “Спорт для всіх”Вижницької міської ради.

Змагання з мініфутболу

    11.03.23р. в місті Чернівці на спортивній базі ФОК”Олімпія”відбулись змагання з мініфутболу присвячені ЗСУ, серед команд профспілкових організацій ЖКХ МП ПО Чернівецької області. В змаганнях взяли участь 8 команд. Успішно виступила збірна команда Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка, яка на попередньому груповому етапі змогла перемогти команди Чернівецького тролейбусного управління, теплокомунальні мережі, та зіграли у нічию з командою Чернівціводоканалу. Після групового етапу відбулася фінальна гра з переможцем другої підгрупи командою Департаменту інфраструктури та благоустрою ЧМР. Фінальна гра проходила за незначної переваги команди з обласного центру, в якій вся гострота виходила від гравця Чернівецької “Буковини” О. Джумиги, але наприкінці гри вдалося забити два голи. Тож кубок та медалі переможців отримала збірна команда Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка.
     Такі заходи об’єднують людей, вселяють надію на перемогу над російським агресором

II – місце на чемпіонаті області в змаганнях дзюдо

     Довгі роки наполегливих тренувань, виробляючи необхідні практичні навички, відшліфовуючи технічну та фізичну підготовку принесли перший вагомий  успіх студенту I курсу ХОМ Жебчуку Олексі, який на чемпіонаті області серед юнаків до 18 років у ваговій категорії (73 кг) виборов II – місце в змаганнях серед дзюдо. Пізніше Олекса взяв участь в складі збірної команди області у Чемпіонаті України, який проходив у м. Львів, де боровся за вихід у півфінал, що в підсумку розділив (4-8 місце).

    Спортсмену щирі вітання та бажаємо подальших успіхів.

Лижний старт 2023

    Сприятливий сніговий покрив дозволив студентам коледжу стати на лижі.
Лижні заняття – цінний засіб організації дозвілля та оздоровлення людини взимку. Пересуваючись на лижах на свіжому повітрі, підвищується загальна працездатність організму, зміцнюється та загартовується організм.
   В процесі лижних занять, студенти набули нових знань, умінь та навичок, пов’язаних з даним видом спорту.

Турнір з шахів пам'яті Романа Скульчука

      06.12.2022 року в День Збройних Сил України відбувся І обласний турнір з шахів, пам‘яті колишнього студента коледжу Романа Скульчука, убитого російськими загарбниками на війні. Турнір почався з урочистої частини, де хвилиною мовчання вшановували полеглих Героїв за Україну. Із вітальними словами для учасників турніру виступили: голова Вижницької ОТГ – Олексій Чепіль; куратор групи, в якій навчався Роман – Марія Козубовська; Любов Пилипівна Скульчук – бабуся, яка виховувала все життя Романа; директор коледжу – Роман Гаврилюк.
    Турнір проходив у змішаному форматі. Тридцять найкращих студентів області в режимі онлайн визначили першого переможця – Урсуляк Олександр з міста Чернівці. Григорук Петро , студент нашого навчального закладу, став Бронзовим призером та переможцем очного турніру за участі студентської та учнівської молоді. Друге місце зайняв Слижук Василь, учень Вижницької гімназії. Третє місце забрав Чагін Дмитро (Вижницька гімназія). Серед дівчат переможницею стала студентка коледжу – Бенько Антоніна, друге місце – Анастасія Тіней (ВФКМД імені Василя Шкрібляка), третє місце – Чорнокожа Анна з Вижницької гімназії.
     Переможці та призери були нагороджені кубками , медалями, дипломами та призами виданими Вижницькою міською радою та коледжем. Турнір стане традиційним, адже Роман віддав найцінніше – своє життя, за нашу свободу та незалежність.

VIІ кубок директора з міні-футболу

18. 10. 22 р. відбувся VII Кубок директора коледжу з міні-футболу серед збірних команд студентів, учнів та викладачів коледжу. Турнір проводився за підтримки обласної профспілки працівників ЖКГ, МП, ПОН  та розпочався з урочистого відкриття, де учасники турніру хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв Україіни на війні з російським загарбником, а преміальний директорський фонд передали на підтримку ЗСУ в “Благодійний фонд Сергія Притули” (2000 грн).

Футбольні ігри проходили в цікавій захопливій боротьбі, де панували юнацький запал, майстерність та досвід викладачів і бажання бути єдиними з нашими захисниками.

В підсумку змагань: I місце посіла команда працівників коледжу, ІІ місце – збірна команда студентів ІІІ курсу коледжу, ІІІ місце – юнацька команда міста Вижниця.

Призери та переможці отримали медалі, грамоти та призи (художні студентські вироби)

Чемпіони області з шахів

   Відбулись змагання з шахів в онлайн-режимі серед студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти. Успішно виступили в цих змаганнях студенти Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка – Григорук Петро ( 301 бак.) та Тіней Анастасія (ІІІ ГД), які стали чемпіонами області в особистому заліку. В командному заліку збірна команда дівчат Тіней Анастасія та Бенько Антоніна (ІІІ ХОД) також посіли перше місце.
   Збірна команда коледжу була нагороджена кубком, медалями та грамотами від начальника Чернівецького обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Корнелія Жукотинського.
   Успішний виступ відбувся завдяки систематичним наполегливим тренуванням та якісною підготовкою до змагань. Наступним етапом буде підготовка та участь у Всеукраїнських змаганнях.

Змагання з боулінгу

   23.12.2021р.в місті Чернівці відбулися змагання з боулінгу в залік 9 обласної спартакіади профспілки ЖКГ, МП, ПОН. В змаганнях взяли участь 8 чоловічих та 6 жіночих команд. Збірна команда Вижницького коледжу посіла 2 місце, в складі викладачів (Калинчук Є. Г, Іванюк Д. М., Слобідчук М. С.) та студентки першого курсу відділення ХОМ-Білак Анастасії. Команду нагороджено кубком, медалями та грамотами обласного спортивного товариства”Спартак”.

Змагання з боулінгу

   14 листопада 2021 р. в селі Ворохта, Івано-Франківської області відбулись фінальні Всеукраїнські спортивні змагання з дзюдо під девізом “Хто ти, майбутній олімпієць?”

   У складі збірної команди нашої області успішно виступив студент 1 курсу спеціалізації “Художня обробка металу” Перерва Михайло. Серед двадцяти учасників, у ваговій категорії до 55 кг, хлопець посів III місце та був нагороджений дипломом та медаллю.