До плану роботи коледжу

Шановні працівники коледжу!
Пропонуємо структуру ПЛАНУ РОБОТИ
Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка на 2023-2024 н.р.

Опрацювавши нормативні документи, продумайте і наповніть ті пункти, які відповідають вашим посадовим обов’язкам. Матеріали направляйте в навчально-методичний кабінет для узагальнення.

Запитання та пропозиції щодо роботи над планом можете надсилати за формою зворотнього зв’язку

Загальна науково-методична проблема коледжу на 2023-2024 навчальний рік: «Забезпечення якості надання освітніх послуг в умовах воєнного стану.»

СУЧАСНІ ПОГЛЯДИ НА ФОРМИ РОБОТИ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ

Підвищення професійної компетентності викладачів коледжу здійснюється за допомогою різних форм роботи циклової комісії. Форма роботи циклової комісії – це засоби організації навчально-виховної і методичної роботи. Вони визначаються метою і змістом заходів, складом виконавців і засобами керівництва та організації.

Традиційні форми роботи циклової комісії: заплановані засідання циклової комісії; спільні засідання з іншими цикловими комісіями; відкриті заняття; організація науково-практичних студентських конференцій, виставкова робота; взаємовідвідування занять викладачами; огляди-конкурси методичних розробок викладачів; методичні доповіді та реферати; методичні тижні/декади циклової комісії.