Звіт директора коледжу за 2020 рік

Звіт директора коледжу за 2020 рік

     29 січня 2021 року у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю.Шкрібляка відбулися збори трудового колективу. У цьому році, вперше, збори проводилися у очно-дистанційному форматі. Першим і основним питанням порядку денного був звіт директора коледжу Р.М. Гаврилюка щодо виконання умов контракту з Міністерством освіти і науки України за період з 01 січня по 31 грудня 2020 року.

   У доповіді-презентації директор ознайомив присутніх з результатами основних аспектів роботи: висвітлив здобутки колективу у науковій, навчально-методичній, виховній, спортивно-масовій роботі. Акцентував увагу  на постійному вдосконаленні  навчально-виховного процесу відповідно до вимог державних стандартів якості освіти; активній роботі педагогічного складу навчального закладу в опануванні нових технологій організації дистанційного та змішаного навчання, написанні методичних розробок, методичних доповідей, укладанні посібників й розробці навчальних програм; якісному веденні наукової роботи, участі у конференціях, круглих столах, семінарах, конкурсах, тренінгах.

  Відзначено було, зокрема, виставкову діяльність викладачів та студентів, а також  високий рівень проведення у коледжі традиційних Всеукраїнських мистецьких конкурсів («Вижницька палітра», «Текстильний первоцвіт», «Витинанка», «Лінія і Я», «“Ex Libris”»).

     Гаврилюк Р.М. прозвітував про фінансово-економічну  та господарську роботу, зазначивши, що у 2020 році виконано  значний обсяг будівельно-монтажних та щоденних поточних робіт. Фінансова діяльність коледжу здійснювалася в межах чинного законодавства України, згідно з кошторисом та штатним розписом, затвердженими Міністерством освіти і науки України.

         «Щоб дійти до мети, нам потрібно лише одне – іти.
Успіх закладу, колективу залежить від кожного співробітника, його ініціативи, небайдужості, бажання співпрацювати і творити нове», підсумував Роман Миколайович .

      Колективом коледжу робота директора у 2020 році була схвалена одноголосно. Вітаємо нашого директора та зичимо успіхів у подальшій роботі!