Зустріч студентів з прокурором Вижницької окружної прокуратури та старшим інспектором сектору ювенальної превенції

Зустріч студентів з прокурором Вижницької окружної прокуратури та старшим інспектором сектору ювенальної превенції

        З метою попередження протиправних дій з боку студентів та застереження їх від небезпеки прокурором Вижницької окружної прокуратури п. О. Бойко та старшим інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Вижницького районного відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області п. Ю Зельською, проведено тематичну зустріч у формі відкритого діалогу зі студентами гуртожитку ВФКМД імені Василя Шкрібляка.
         Під час зустрічі, п. Оксана розповіла студентам про роль органів прокуратури у сфері ювенальної юстиції, про поняття, класифікацію злочинності серед неповнолітніх, способи та суб’єктів її запобігання. Окрім цього розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у студентському середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в інтернеті, акцентувалася увага на видах відповідальності студентів та їх батьків за скоєні правопорушення.
Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві. П. Юлія ознайомила студентів з специфікою роботи ювенальної поліції, профілактикою злочинів серед неповнолітніх, випадками та умовами, за якими складаються протоколи та виносяться постанови.
      Студенти дізналися про кримінальну та адміністративну відповідальність неповнолітніх, а саме : хуліганство, втеча з дому, профілактика та протидія булінгу та види насильства серед дітей в домашніх умовах, куріння електронних сигарет, розпивання алкогольних напоїв.
      Студенти отримали відповіді на запитання та подякували за зустріч на якій дізналися багато актуальної інформації, яка є важливою для них, оскільки такі заходи допомагають студентам усвідомлювати свої права й обов’язки, запобігати правопорушенням.

Л.М. Іванчук, вихователь гуртожитку.