Засідання методичного об’єднання викладачів рисунка та живопису закладів ФПО Чернівецької області

Засідання методичного об’єднання викладачів рисунка та живопису
закладів ФПО Чернівецької області

12 квітня на базі Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка відбулося засідання методичного об’єднання викладачів рисунка та живопису закладів фахової передвищої Чернівецької області. Участь в засіданні взяли студенти та викладачі Чернівецького політехнічного фахового коледжу Стринадко Василь, Гребенюк Анна – керівник Молошак Святослав Васильович, Чернівецький фазовий коледж технологій та дизайну, Соколовська Ніка, Косован Евеліна – керівник Яворська Тетяна Дмитрівна, та Вижницький фазовий коледж мистецтв та дизайну Козлан Лілія, Григорович Софія, Баланюк Меланія, Тураш Микола. Тема засідання «Декоративний натюрморт: проблеми вирішення та реалізації». Учасники Шийчук Інна Олегівна, Фижделюк Віра Юріївна, Руснак Олеся Дмитрівна, Стручинський Андрій Любомирович, Генцар Олеся Миколаївна Молошак Святослав Васильович, Яворська Тетяна Дмитрівна.

      В процесі обговорення та обміну досвідом було обговорено цілий ряд питань які виникають в процесі виконання творчих завдань на різних спеціалізаціях наших навчальних закладах. Симбіоз досвіду та молодості дає позитивний результат у творчому зростанні та розв’язанні складних питань. У рамках роботи засідання був проведений Регіональний конкурс з рисунка «Декоративний натюрморт».

     Студентки Чернівецького фахового коледжу Евеліна Косован та Ніка Соколовська здобули І (перше) та III (третє) місця у цьому творчому змаганні.

     Студенти політехнічного фахового коледжу Стринадко Василь здобув II (друге) місце Гребенюк Анна відзначена подякою за участь.

     Студенти Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну Тураш Микола здобув II (друге) місце та Баланюк Меланія III (третє) місце.

     Вітаємо студентів і керівників. Бажаємо подальших успіхів і нових звершень!

     Дякуємо Збройним Силам України за можливість жити та працювати під мирним небом! Слава Україні!