Заходи з вивчення правил дорожнього руху

заходи з вивчення Правил дорожнього руху

     З 13 по 19 листопада 2023 року, в рамках Тижня безпеки дорожнього руху, організовано та проведено заходи з вивчення Правил дорожнього руху для студентів коледжу. Під час тематичних виховних годин студенти повторили правила поведінки на дорогах, прослухали інформацію щодо використання у темну пору доби світловідбивних елементів на одязі та рюкзаках та збереження дорожньої інфраструктури, а саме: дорожніх знаків, світлофорів, огородження, розмітки, освітлення пішохідних переходів тощо. До заходів залучались і працівники поліції. Студенти були небайдужими до статистики аварій на дорогах Вижницького району, зокрема, з вини велосипедистів та пішоходів.
      Вихователем коледжу Людмилою ІВАНЧУК організовано перегляд навчальних фільмів з безпеки дорожнього руху. До заходів долучились інструктори з Першої допомоги Вижницької РО ТЧХУ. Ольга МАЙСТРЮК та Оксана ПОЖИДАЄВА –ЛУНГУЛ провели навчальний майстер-клас «Навчання задля життя» з надання першої допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод для студентів коледжу. Нагадаю, що наші студенти є також і волонтерами цієї організації.
Заходи було проведено з метою привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм на дорозі.
 
Інженер з охорони праці Галина ГРИНЮК