З Днем знань!

Шановні викладачі, студенти, співробітники
та прихильники Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну !

 
   Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!
 
   Дорогі студенти! Ми пишаємося вами, як найдорожчим скарбом, цінуючи ваш молодечий запал, творчу обдарованість, амбітність, індивідуальність та ініціативність. В коледжі тривала історія, але саме ви визначаєте його обличчя, характер, дух та потенціал. Нехай ваші успіхи в опануванні професійних знань та навичок, сміливість у досягненні накреслених цілей підтверджують правильність обраного шляху й перспективність багаторічної діяльності.
   Високодостойні викладачі! Вам властиві високий професіоналізм, любов і відповідальне служіння справі, котра стала життєвим сенсом. Тож хай ваші наукові та творчі досягнення, дослідницька вибагливість, педагогічний досвід та добрий приклад сприяють вихованню фахівців найвищої проби та істинних співгромадян.
   Люба коледжівська родино! Хай новий навчальний рік відкриє перед молоддю нові обрії пізнання себе і світу, викладачів і співробітників надихне успіхами студентів, а батьків – гордістю за своїх дітей. Кожному з вас щастя, здоров’я, відчуття повноти й радості життя, жаги пізнання й відкриття незвіданого, сімейного тепла і взаєморозуміння, кохання, яке вивищує над земним, буденним. Щирої й діяльної підтримки друзів, колег, однодумців. Бажаю миру і згоди країні, в якій живемо, яку любимо, яку, за Шевченковим заповітом, творимо разом роботящими руками й роботящими умами. Хай світло знання просвітить кожне серце і засяє над рідною Україною!
 
 Щиро Ваш,
Директор коледжу
 
РОМАН ГАВРИЛЮК