#ЯПРИБРАВ_ТВОЯЧЕРГА

#ЯПРИБРАВ_ТВОЯЧЕРГА

   З метою привернення уваги суспільства до проблем засмічення відходами водних об’єктів, дбайливого ставлення до довкілля, підвищення екологічної свідомості населення та з нагоди Міжнародного дня чистих берегів щороку світова екологічна спільнота організовує масштабні прибирання у треті вихідні вересня.
   Студенти Вижницького коледжу долучилися до екотолоки #ЯПрибрав_ТвояЧерга приуроченої Міжнародному дню чистих берегів. Прибирання берега річки Черемош поблизу автостанції м. Вижниця з дотриманням карантинних норм та обмежень було організовано викладачами коледжу Слобідчук М.С. та Колотило О. І..
В ході акції були зібрано та вивезено 25 мішків зі сміттям та очищено близько 2 км. прибережної території.
   Всі учасники акції були проінструктовані та забезпечені рукавичками, мішками для сміття, антисептиками, питною водою.
   Такі екотолоки вже стали традицією для нашого навчального закладу. Декілька років підряд, на початку осені та на весні, студенти коледжу прибирають берег річки від сміття.
Учасники на власному прикладі показують, як потрібно дбати і піклуватися про рідне місто, його природу і безпосередньо водойми.
   Подібні екоакції – це виховання екологічної свідомості нашого суспільства щодо бережливого ставлення до довкілля, а також збереження його для майбутніх поколінь, та популяризація дбайливого ставлення до водойм України.