Вивчати іноземні мови – це круто!!!

Вивчати іноземні мови – це круто!!!

      Національна програма популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні, створена з ініціативи Президента України.
Іноземні мови потрібні не лише для того, аби легше розумітися з людьми інших національностей. Вони роблять людину освіченішою, викликають більше поваги та інтересу в оточуючих. Це – підвищення суспільної вихованості та навіть самооцінки. Іноземні мови дають людині вищу конкурентоспроможність, шанси отримати забезпеченість у житті. Вони виховують людину як особистість. Без знання іноземних мов немає ні сучасних здобувачів освіти, ні спецалістів в різних сферах життя. Ніколи не знаєш, які знання можуть знадобитися нам завтра, тому знання іноземної мови або навіть декількох, ніколи не завадять, особливо в бізнесі, кар’єрі, особистому житті, тощо.
     21 березня у Вижницькому фаховому коледжі мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка відбувся І етап Всеукраїнської Олімпіади з англійської мови серед студентів І-ІІ курсів.
Студенти демонстрували свої вміння з трьох видів мовленнєвої діяльності: читання, використання мови та усного мовлення. Перевірялись навички роботи з текстом, запас активної лексики та вміння формувати власне висловлювання за вибраною темою.
В олімпіаді взяли участь кращі студенти І-ІІ курсу. Переможцями стали студенти:
І курс:
І місце – Одайська Оксана, Кулик Ксенія;
ІІ місце Бока Анастасія, Москалюк Наталія;
ІІІ місце Папаш Христина, Явдосюк Васіліса, Вікірюк Ольга.
ІІ курс:
І місце – Волошина Наталія;
ІІ місце – Білівська Марина;
ІІІ місце – Білак Анастасія.
Вітаємо переможців!!!! Тож, любі друзі, вивчайте іноземні мови!!! Знання іноземних мов – розширює наші горизонти , наші можливості!!!

Викладачі іноземних мов коледжу.