Відпочиваємо та подорожуємо разом із профспілкою!

Відпочиваємо та подорожуємо разом із профспілкою!

           📍 Організація літнього відпочинку та оздоровлення членів профспілки та їх сімей – один з пріоритетних напрямків роботи Первинної профспілкової організації Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка. 5-7 липня Профком організував туристично-оздоровчу поїздку для членів профспілки та їх сімей на Закарпаття. Програма поїздки була надзвичайно насиченою і цікавою. Відвідали Національний природний парк “Синевир”, реабілітаційний центр для бурих ведмедів. Зачарувалися красою найбільшого і найглибшого високогірного озера України – Синевир, яке розташоване на висоті 989 м над рівнем моря.
          Наступним пунктом подорожі став відпочинок в Косино, сучасному оздоровчо-рекреаційному комплексі, де відчули атмосферу відпочинку на морі. В аквапарку потішив найбільший в Україні атракціон «Басейн Хвиля», 10 водних гірок та новий термальний басейн на території аквапарку.
          Культурна програма поїздки включала також відвідини перлин Закарпаття – Мукачівського замку «Паланок» та замку Сент-Міклош у Чинадієво. Крім того побували у Берегово, Хусті. Не обійшлося без зустрічей з цікавими людьми – Йосипом Бартошем – художником, який орендував замок та дбає про його збереження та розвиток як культурно-мистецького та туристичного центру; Мариною Чопей, випускницею коледжу, яка нині працює в замку Сент-Міклош; отримали запрошення на мистецький пленер від гостинної господині арт-садиби «Золота рибка» в Чинадієво.
         Неймовірні враження, чудовий відпочинок та оздоровлення!