«Великі Українці – Григорій Сковорода»

Великі Українці – Григорій Сковорода

     Першого грудня у Вижницькому фаховому коледжі мистецтва та дизайну імені Василя Шкрібляка відбулась студентська науково – практична конференція, присвячена 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди.
     Науково-практична конференція проводилась у рамках інформаційно-пошукового проєкту «Великі Українці – Григорій Сковорода»,ініційованого викладачем української мови та літератури Горою В.В.
     Мета проєкту: залучити студентів,викладачів до активного вивчення, популяризації творчої спадщини Григорія Сковороди та його ідей; сприяти формуванню історичної пам’яті та зміненню поваги до великих світочів українства.
У конференції взяли участь викладачі та студенти 1-2 курсів коледжу. Під час конференції учасники мали змогу ознайомитись з науково-популярною та художньою літературою про Г.С. Сковороду, переглянути виставку живописних робіт студентів, присвячених великому українському філософу.
     З цікавістю прослухали присутні на конференції різноманітні наукові повідомлення студентів 2 курсу, що стосувались життя та творчості Г.С. Сковороди. Зокрема, були висвітлені такі питання:
1.Педагогічні погляди Сковороди – студенти 2-ЖГ Реус Каріна, Самборська Наталя.
2.Григорій Сковорода про роль праці в житті людини —студентка 2 ДО Ямницька Уляна.
3.Григорій Сковорода про щастя – студентка 2 ДО Подольчук Жанна.
4.Світ байок Григорія Сковороди- студентка 2 ХОМ Волочій Софія.
5.Грикорій Сковорода в портретах – студенти 2Х Перерва Михайло, Фединчук Роман.
6.Григорій Сковорода про правила життя- студентка 2ДС Міняйло Юлія.
7.Поетичний доробок Григорія Сковороди- студентка 2ДС Пульковська Оксана
     Робота над проектом продовжується: планується подальше проведення виставок живопис студентів, конкурсу знавців життя і творчості Г.С. Сковороди та інших заходів.