VACAD. Go to the arts

VACAD. Go to the arts

МАРАФОН МАЙБУТНІХ ПРОФЕСІЙ
Ти творча та неординарна особистість? Тебе цікавить все нове та незвідане? Бажаєш пов’язати своє життя із мистецтвом? Тоді тобі до нас!)🖌
1 день – 1 неординарний майстер-клас (на твій вибір із запропонованих спеціалізацій) = корисний досвід на все життя!))
________________________________________________________________________________________
VACAD.production presents:
🟢• Образотворче мистецтво та креслення  (Спеціалізація, що готує художника-педагога)
🟢• Художня обробка дерева 
(Спеціалізація, на якій вивчають види та техніки різьби. Столярну й токарну справи, проєктування меблів і малих архітектурних форм, інкрустації по дереву, бондарство та випалювання)
🟢• Художня обробка металу ( ювелірна справа) 
( Студенти цієї спеціалізації вже під час навчання реалізують себе як висококласні ювеліри. Тут потрібно мати не лише знання і талант, а й гарний зір, кольоросприйняття, кординацію рухів, уміння концентруватися, та , безумовно, художній смак)
🟢• Художнє ковальство 
( У наш час, незважаючи на масове промислове виробництво металевих виробів, не зникає інтерес до ручної авторської художньої обробки металу. Нове покоління митців-ковалів відроджує традиції та створює унікальні просторові композиції, втілені у металі)
🟢• Художня вишивка, моделювання та конструювання одягу 
(Особливе місце на спеціалізації посідає створення одягу та оздоблення його вишивкою. Беручи за основу вивчення народного костюма, майбутні фахівці розробляють моделі вбрання. В яких кольорова гама, декор та сучасний крій органічно поєднуються та створюють нові, сучасні, художні образи)
🟢• Художнє ткацтво 
( У наш час художнє ткання знаходиться на високому рівні свого розвитку. Викладачі виховують у своїх студентів художній смак, розвивають у них бажання до творчості, проєктування та виконання найрізноманітніших виробів: одягу, серветок, рушників, гобеленів, килимів, накидок на крісла, сумок тощо)
🟢• Дизайн середовища 
(Дизайнер у наш час – різнопланова професія. Створюючи простір з неповторним стилем, енергетикою. Втілюючи ідеї нового інтер’єру. Спочатку в ескізі. А потім у кресленнях, дизайнер інтер’єрів реалізує себе не лише як художник, але і як конструктор, проєктувальник тощо)
🟢• Дизайн одягу 
( Дизайн одягу в нашій країні стає все більш престижною і перспективною спеціалізацією. Наші студенти ґрунтовно вивчають основи теорії та методики дизайну, макетування, методику дизайн – прєкту, основи конструювання одягу, комп’ютерне моделювання тощо. Робота в цьому напрямку надає безліч можливостей для творчої реалізації, кар’єрного росту і перспективи працювати «на себе». Все залежить виключно від якісної освіти і закоханості у свою справу)
🟢• Графічний дизайн 
(Графічний дизайн застосовується сьогодні в найрізноманітніших галузях. Це поліграфія – для створення дизайну журналів, книг та газет. Це розробка фірмового стилю компаній, в тому числі логотипів і фірмових знаків, робота з сучасними графічними редакторами, знання композиції, рисунка, живопису, шрифтів, кольорознавства…)
🟢• Живопис та графіка 
(Навчання за цим фахом передбачає спеціалізоване глибоке вивчення теоретичних та академічних мистецьких дисциплін: рисунок, графічні мистецтва, скульптура, живопис, композиція, історія мистецтв тощо…)
_______________________________________________________________________________
Зацікавило? Тоді мерщій заповнюй форму для реєстрації та складай валізи! На тебе чекає МИСТЕЦТВО!