VACAD.Go to the arts + День відкритих дверей

VACAD.Go to the arts + День відкритих дверей

Більше фото, на офіційній сторінці коледжу у фейсбук !)

        📍 15 травня 2021 року у Вижницькому фаховому коледжі мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка відбувся День відкритих дверей та марафон майбутніх професій для абітурієнтів – VACAD.Go to the arts! День, якого ми чекали так довго. Підготовка тривала більш ніж 2 місяці. Дякуємо всім, хто доєднався до нас.) Ми приємно вражені такою кількістю юних учасників! Ви чудові, талановиті, енергійні, активні і це – надихає!) Як приємно було почути багато позитивних відгуків про організацію та наш навчальний заклад. Саме слова – мотивують і спрямовують рухатись вперед, до нових цілей, до нових вершин, до нових зустрічей!)

А зараз, декілька слів від кураторів марафону майбутніх професій, а саме – Андріани Петрівни Фединчук (майстер-клас по графічному дизайну) та Антоніни Іванівни Іпатій (художня обробка металу, ювелірна справа): «Цікавим та насиченим видався день, коли ми проводили марафон майбутніх професій VACAD. Go to the arts. Дуже приємним та надихаючим є той факт , що чимало учасників проявили бажання відвідати майстер-класи, ознайомитись зі спеціалізаціями та спробувати себе в цьому. Особисто для мене, організація та проведення майстер-класу – це новий та корисний досвід. Це можливість поділитися своїми знаннями та навичками , які дав мені наш ВФКМД ім В.Ю. Шкрібляка. Майстер-клас “Створення каблучки з перлиною” пройшов успішно! Всі учасники із захопленням долучалися до процесу та залишились задоволеними. Дякую всім викладачам та оргкомітету за співпрацю!» (Антоніна Іпатій)

  «Я ніколи не була командним гравцем. Організація якихось заходів, створення проєктів, розробка стратегій завжди були для мене справами, які я вирішувала самотужки. Але цього разу Андріана Петрівна вирішила кинути собі виклик. Командна робота. Прокручуючи в голові це словосполучення, у мене до горла підкочувався клубок і пітніли руки. Але вибір було зроблено. І почалася робота. Колективна, місцями суперечлива, важка робота над усіма деталями (хто куди піде, хто що зробить, хто що скаже). Деталі – то є важливо. З деталей формується щось дійсно значуще. Попри сумніви у сприятливій для такого заходу погоді, вчора VACAD-go to the art’s вперше побачив цей світ. Енергетика заходу була неймовірною, а Вижницькі околиці лише підсилювали цей вайб. Розповідати усім зацікавленим саме Графічним дизайном про особливості цієї професії та процес її здобуття у ВФКМД (@vfcmd__official) було дуже цікаво, душевно. Бо Графічний Дизайн, особисто для мене, не лише спеціалізація. Це моє ремесло, моє мистецтво, моя любов.
Насправді, хочеться написати ще багато (ба, залишу це для сторінок свого щоденника). Наостанок подякую усім, хто працював над цим заходом, усім, хто взяв участь і став частинкою крутого проєкту. Спасибі вам.)
До нових зустрічей та розмов про вічне!» (Андріана Фединчук)
І ми дякуємо всім, хто доєднався та на 1 день став частинкою Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка)