#Українці150

«Ні! Я жива! Я буду вічно жити!»

   25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури. Її називають: Одержимою, Співачкою досвітніх вогнів, Дочкою Прометея. А вона – зірка, яка спалахнула і згасла. Спадщина Лесі Українки – це багатюще джерело краси і духу народу, з якого черпати усім живущим і прийдешнім поколінням наснагу для життя.

   З нагоди цієї події  бібліотекою експонована ювілейна викладка літератури «Ні! Я жива! Я буду вічно жити!»

 Студентка І курсу спеціалізації Художня обробка металу Слепенюк Ірина (Кер. Гордейчук Н.І.) долучилася до обласного конкурсу мистецької акції-реконструкції з відтворення історії життя Лесі Українки під назвою «Українка у фокусі ХХІ століття», яка проводиться з метою збереження та розвитку суспільно-державницьких та духовно-моральних цінностей українського народу та з нагоди 150-річчя з дня народження Лесі Українки.

   Студентка підготувала творчий проєкт, який включив в себе постановочну світлину, що ілюструє історію з життя Лесі Українки та написала анотацію до світлини, на якій розповідається про період життя поетеси на Буковині.

   25 лютого, саме в день народження письменниці, дана робота буде представлена на обласній фотовиставці «Українка у фокусі ХХІ століття».

О.В.Марковська,
в. о. заст. директора з виховної роботи