Тиждень доброти «Мистецька абетка для дітей»

Тиждень доброти «Мистецька абетка для дітей»

  З 9 по 16 грудня Студентський парламент коледжу оголошує про проведення тижня доброти. В рамках даного проекту студенти спрямовують вектор волонтерської діяльності в напрямку дитячого будинку міста Чернівці, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, віком від 3 до 8 років.
Ми віримо, що кожна дитина має величезний творчий потенціал, чималі здібності до мистецтва, але для того, щоб їх розкрити, потрібно дати дитині можливість спробувати.
Тож, протягом тижня просимо всіх небайдужих долучитися до придбання необхідного: акрилові фарби, пензлики, альбоми для малювання та розмальовки. Студенти та викладачі мають також змогу передати кольорові малюнки-зображення будинків, дерев, рослин та тварин формату А4 та А3, які слугуватимуть яскравим наочним матеріалом для діток.
Тож приєднуємося до тижня доброти, ознайомлюючи малечу з мистецтвом.
Координатори проекту: Ліза Ковальчук та Світлана Думич. Необхідні матеріали для малювання можна також принести в бібліотеку коледжу. Вже у п’ятницю, 17 грудня, напередодні Свята Миколая, посилка буде доставлена за призначенням.