Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху

    📍На виконання Наказу по коледжу №309 від 09.11.2020 р. «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху у 2020 році» та з метою поліпшення роботи із запобігання дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до коледжу і додому в коледжі з 09 по 15 листопада 2020 року проходив Тиждень знань Правил дорожнього руху. • З метою попередження дорожньо-транспортного травматизму кураторами академічних груп проведено онлайн-заняття, виховні години, бесіди та консультації з питань безпечної поведінки студентів на дорогах. • Забезпечено участь студентів у проведенні єдиного національного уроку «Безпечна країна» 

( http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна) 13.11.2020 р. 

________________________________________________________________________________________

• Організовано онлайн-зустріч з працівниками поліції під час проведення виховних годин та занять БЖД.

• Кураторами проведено практичні навчання щодо надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод із залученням медичного персоналу коледжу 

• Студентським парламентом та інженером з охорони праці Гринюк.Г.М. проведено інформаційну годину для студентів коледжу, вікторину на тему: «Безпечна країна». 

• Усі заходи Тижня проведено з урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). 

Під час проведення вищезгаданих заходів студенти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки. Народна мудрість говорить: «Немає нічого дорожчого за життя і здоров’я людини». А безпека на дорозі – спосіб його зберегти. #ВФКМД #VACAD