Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху

photo_5456198231340990285_y

       З метою привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні,  сприяння  вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм на дорозі, у зв’язку зі збільшенням нещасних випадків на дорозі у темну пору дня, пов’язаних з відключенням електроенергії за рекомендацією Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) у коледжі з 14 по 20 листопада 2022 року тривав Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні «Безпечна дорога додому».

        В рамках тижня  організовано в навчальному закладі ряд  заходів. Кураторами академічних груп та на заняттях з охорони праці та безпеки життєдіяльності проведено заняття та вікторини з повторення Правил дорожнього руху, на яких акцентовано увагу на проблемах щодо забезпечення захисту життя та здоров,я студентів, засвоєння ними безпечної поведінки на дорогах.   На батьківських зборах, проведених онлайн, наголошувалось на використанні світловідбивних стрічок на одязі студентів та дорослих під час руху в темну пору доби.18 листопада 2022 року студенти та викладачі нашого коледжу долучились до проведення єдиного національного уроку «Безпечна дорога додому».

      Практичні навчання щодо надання першої допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод із залученням  Чернівецької обласної організації товариства Червоного Хреста показали студентам коледжу алгоритми правильних дій щодо потерпілих у разі виникнення дорожньо-транспортних пригод.

      Тематична бесіда зі ст.інспектором ЮП СП Вижницького РВП Зельською Ю.П . спільно з бригадою ПОХ та СРПП була пізнавальною для студентів нашого навчального закладу.

     В рамках проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» в коледжі перевірено наявність необхідної  документації при організації перевезення студентів, педагогів та працівників найманим транспортом, та розроблено ряд інструкцій.

                                                      Інженер з охорони праці Галина Гринюк