Творчий край

Регіональний мистецький конкурс з живопису
"ТВОРЧИЙ КРАЙ"

Якщо ви хочете щастя для дітей, то готуйте їх не для щастя, а для творчої діяльності.

К. Д. Ушинський

   Навіть у темні часи є світло! Сьогоднішній день видався особливим, адже мистецтво не спинити жодними ракетами! За вікном осіннє листя витанцьовує дивовижний танець, а в стінах нашого навчального закладу вкотре  зібралась талановита учнівська молодь. Регіональний мистецький конкурс з живопису «Творчий край» започатковано для усіх шанувальників образотворчого мистецтва, кожен з яких знайшов у ньому щось для себе, хто любить малювати і не уявляє свого життя без цього, хто в школі на уроці замість того, щоб слухати вчителя –  просто малює…І не має значення, що з’явиться на його малюнку, важливо інше – там, на маленькому аркуші паперу малює майбутній ХУДОЖНИК. Метою конкурсу було активізувати та підтримати творчий потенціал талановитої молоді, зацікавити учнів образотворчим мистецтвом,  підвищити  рівень  їх знань з живопису, розвивати творчі здібності.

      Учасниками конкурсу стали 50 талановитих маленьких художників, представників мистецьких навчальних закладів Буковини та Галичини: КЗПО БДЮТ Вижницької міської ради, Іспаська ШМ, Банилівська ШМ, Сторожинецький ліцей, Чудейська ШМ Кутська ДХШ ім. І. Брошкевича, Коломийська ХШ ім. Я. Пстрака,  Кіцманська ХШ, Усть-Путильська ШМ, Путильська ХШ, Чернівецька ДХШ ім.. Миколи Івасюка…Усе стихло, коли конкурс розпочався. Кожен думав про своє. І тільки невтомні пензлі, немов неслухняні дітлахи, наввипередки один одному бігали по паперу. 

       Дипломи та цінні подарунки знайшли своїх переможців, ну а всі учасники конкурсу були нагороджені грамотами за участь. Сподіваємось, позитивні емоції надовго залишаться у пам’яті юних художників.  Вижницький коледж мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка чекає креативну творчу молодь наступного року з новими ідеями та роботами.

   Хочеться подякувати нашим захисникам, які боронять Україну та забезпечують нашим дітям мирне небо!

_____________________________

 А зараз, до Вашої уваги чудові фотомиттєвості.