Творчі заняття

Творчі заняття

  Нова порція творчості від наших діточок : чарівні капелюхи, ловці снів, витинанки, казкові хатинки, петриківський розпис, метелики, які розповідають історії, яскраві брошки-бабки та багато іншого .

  Невимушена атмосфера на заняттях дозволяє дітям проявлятися такими, як вони є – іноді дуже тихими, як погода в переддощовий час, деколи гамірними та, навіть, бешкетними, а зрідка серйозними й безкомпромісними. Це дозволяє вчитися, експериментувати, проявлятися без страху осуду. В результаті виходять милі, цікаві, часом чудернацькі роботи, котрі про внутрішній світ дітей.

  Висловлюємо щиру подяку Хаустовій Юлії за співпрацю.

  Мистецтво – це чарівний місток, який поєднує світ фантазії та реальності🌈
  Яскраві колажі, пташки-обереги, листівки, арт-буки, акварель – це все і багато іншого на наших творчих веснуваннях. Ми створили арт-простір для дітей-переселенців, де б вони, попри складні умови воєнного часу, могли почуватися дітьми.
  Творимо, граємо, спілкуємось, ділимось мріями й віримо, що Перемога вже скоро! 🌿🌼
  Наші заняття тривають. Цього тижня в нас ігри на розвиток емоційного інтелекту, створення оберегів, малювання аквареллю та розвиток дрібної моторики за допомогою аплікації.
   Дитина не завжди може зрозуміти і назвати, що відчуває, але коли вона малює, ліпить, рухається, то на тілесному рівні звільняє себе від надмірних, непростих переживань і це дає змогу виразити і розмістити їх у безпечний для себе спосіб.
  Творчість є необхідною умовою розвитку дитини й дозволяє не просто добре проводити час, а й сприяє їх емоційному благополуччю. В цей час дуже важливо підтримувати дітей, а особливо тих, хто вимушено покинув свої домівки через воєнні дії.
   Минулого тижня ми проводили творчі заняття для дітей-переселенців: виготовляли листівки для матусь, писали листи нашим захисникам, трохи танцювали, плели прикраси та створювали квіткові композиції.
  Дякуємо за співпрацю викладачам Школи мистецтв, БЮДТ та нашим студентам.
  Миру нам та емоційного благополуччя!