Туристично-оздоровча поїздка

Туристично-оздоровча поїздка

      На виконання заходів наказу МОН України від 27.10.21р. № 1141/4088 “Концепція розвитку щоденного спорту в закладах освіти, проведено туристично – оздоровчу поїздку студентів на гірськолижно-туристичний комплекс “Мигово”. Катались на ковзанах, санках та лижах, вивчили та вдосконалили найпростіші елементи техніки пересувань, отримали заряд позитивних емоцій.
      Студенти коледжу також завітали до Національного природного парку “Вижницький”, де познайомилися з флорою та фауною, які занесені до Червоної книги України. Провели мандрівку еколого-просвітницьким центром “Чотири пори року”, де зображено реальний світ природи, її зміну, явища і процеси, що в ній відбуваються та всі природні комплекси низькогірної зони Буковинських Карпат. Слід усвідомити, що сучасне ставлення людини до навколишнього середовища може призвести до непоправних наслідків для нас та майбутнього покоління.
     Такі заходи є вагомим елементом покращення щоденної рухової активності та формують відповідальне ставлення до власного здоров’я.