Турнір з шахів пам’яті Романа Скульчука

Турнір з шахів пам'яті Романа Скульчука

      06.12.2022 року в День Збройних Сил України відбувся І обласний турнір з шахів, пам‘яті колишнього студента коледжу Романа Скульчука, убитого російськими загарбниками на війні. Турнір почався з урочистої частини, де хвилиною мовчання вшановували полеглих Героїв за Україну. Із вітальними словами для учасників турніру виступили: голова Вижницької ОТГ – Олексій Чепіль; куратор групи, в якій навчався Роман – Марія Козубовська; Любов Пилипівна Скульчук – бабуся, яка виховувала все життя Романа; директор коледжу – Роман Гаврилюк.
    Турнір проходив у змішаному форматі. Тридцять найкращих студентів області в режимі онлайн визначили першого переможця – Урсуляк Олександр з міста Чернівці. Григорук Петро , студент нашого навчального закладу, став Бронзовим призером та переможцем очного турніру за участі студентської та учнівської молоді. Друге місце зайняв Слижук Василь, учень Вижницької гімназії. Третє місце забрав Чагін Дмитро (Вижницька гімназія). Серед дівчат переможницею стала студентка коледжу – Бенько Антоніна, друге місце – Анастасія Тіней (ВФКМД імені Василя Шкрібляка), третє місце – Чорнокожа Анна з Вижницької гімназії.
     Переможці та призери були нагороджені кубками , медалями, дипломами та призами виданими Вижницькою міською радою та коледжем. Турнір стане традиційним, адже Роман віддав найцінніше – своє життя, за нашу свободу та незалежність.