Тренінг з надання першої допомоги постраждалим в умовах мирного та воєнного часу

Тренінг з надання першої допомоги постраждалим
в умовах мирного та воєнного часу

     Нещодавно в коледжі продовжив свою роботу проєкт «Збережемо життя», в рамках якого з  1 по 3 березня відбулися практичні заняття – тренінги з надання першої допомоги постраждалим.
    У процесі навчання студенти коледжу опановують практичні навички базових реанімаційних заходів на заняттях дисциплін «Основи медичних знань» і «Безпека життєдіяльності та охорона праці». Учасники освітнього процесу вже опановують життєво необхідні навички із серцево-легеневої реанімації (в умовах мирного та воєнного часу) та вміють безпечно надавати першу допомогу при порушенні прохідності дихальних шляхів, кровотечах, ранах та травмах.
     Під час тренінгу студенти закріпили набуті теоретичні знання. Практичні навички з надання першої допомоги студенти опановували під контролем інструкторки Вижницької районної організації Товариства Червоного Хреста України Оксани ПОЖИДАЄВОЇ-ЛУНГУЛ та волонтерки Марини ЛЕСЮК.
Після проходження курсу занять учасникам було вручено сертифікати про проходження тренінгу Товариства Червоного Хреста України з першої допомоги постраждалим.
    Наступний курс запланований на 28.04.2023 р, під час якого група із наступних учасників (студентів та педагогів) отримає цінні знання та практичні навички.


               Викладачі Марія СЛОБІДЧУК та інженер з охорони праці Галина ГРИНЮК