Тренінг «Навички медіатора…”

Тренінг «Навички медіатора, які творять магію.
Як ефективно донести те, що відчуваєш і чого потребуєш»

     Змістовною та дієвою виявилася зустріч студентської молоді Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка з керівницею лабораторії медіації переговорів та арбітражу ЧНУ імені Юрія Федьковича Лідією Нестеренко та медиком Оленою Кононихіною.
     Під час тренінгу «Навички медіатора, які творять магію. Як ефективно донести те, що відчуваєш і чого потребуєш» говорили про те, що таке конфлікт, як розпізнати, що він наближається, розбирали практичні техніки його вирішення.
Спостереження показують, що близько 80% конфліктів виникає попри бажання їх учасників і життя неможливе без суперечок. Учасники тренінгу переконалися, що необхідно навчитися знаходити рішення, прийнятні для всіх, кожен повинен пізнати себе глибше, навчитися керувати своїм емоційним станом і тонко відчувати потреби інших людей.
     Зустріч відбулася за підтримки проєкту «Розбудова миру та моніторинг конфліктів в Україні під час війни», який здійснюється Мережею #Інженерів_Порозуміння за підтримки Координатора мережі – Громадської організації «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «#Простір_Гідності».
Щиро вдячні за підтримку!