Традиційний вересневий похід

Традиційний вересневий похід – неповторна коледжівська подія!

   Вже багато років поспіль, саме у вересні, студентський актив коледжу викладачі та незмінний керівник фізичного виховання   організовують оздоровчий похід для студентів нового набору, аби разом помилуватися красою нашого краю, підкорити найкрасивіші гірські вершини Карпат та зробити пам’ятне фото на довгу згадку про студентські роки, такі яскраві та неповторні. Власне, як ви розумієте, коледжівські традиції залишаються незмінними!
    За день походу учасники здолали майже 20 кілометрів, прогулялися неймовірним Соколиним оком, побачили на власні очі славнозвісне Протяте каміння, помилувалися Смугарськими водоспадами та назбирали лісових дарів!
    Родзинкою цієї події стало те, що випускні курси виявили бажання саме в поході здійснити Посвяту першокурсників у студенти, – тож, запропонували їм заслухати Клятву студента на полонині біля вогнища. Першокурсники «попрощалися» зі своїм шкільним життям, спаливши занотовані звернення до нього на багатті, і написали послання в майбутнє, яке сховали на галявині. Разом співали пісень, милувалися краєвидами та раділи, що мають змогу бути вільними людьми на своїй рідній землі!
   Традиційний вересневий похід сприяє гуртуванню студентської спільноти, гартує їх мислення, тіла і командний дух, дарує багато позитивних емоцій та запам’ятовується на все життя!

Ольга Марковська,
в.о.заст. директора з виховної роботи