Символ патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну

Символ патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну

29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

Тому, в освітньому закладі, напередодні даної дати, були проведені заходи: урок історичної правди, присвячений подіям під Крутами«Символ героїзму українського юнацтва», на І курсіспеціалізацій Графічний дизайн та Живопис і графіка(куратор Фединчук А.П.) та інформаційна година «Крути 1918» в групах ІІ курсу спеціалізацій Дизайн середовища, Графічний дизайн, Живопис і графіка(куратор Колотило О.І.).

Присутні переглянули відеофільм «Бій під Крутами»;вшанували пам’ять героїв, що загинули в бою, хвилиною мовчання; ознайомилися з виставкою творів про події під Крутами та здійснили віртуальну подорож до Меморіалу пам’яті героїв Крут на залізничній станції Крути.

На прикладі подвигу однолітків,у студентів сформуваласяповага до історичного минулого українського народу та борців за  незалежність України.

 

О.В.Марковська,

в.о.заст. директора з виховної роботи