Сила незламного духу

Небесна сотня – То в серцях вогонь. Він гаряче палав за Україну. Віднині тихим співом заспокой Ти, земле рідная, Свою дитину. Небесній сотні Шана й молитви, За чисті душі, Що злетіли в небо. Їм шлях високий Боже, освяти І в мирі, Господи, Прийми до себе

З метою вшанування пам′яті мужніх учасників подій на Майдані (2013-2014), яких українці називають Героями Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави, у коледжі проведено годину історичної правди «Сила незламного духу».

Студенти груп 201 та 302 освітнього рівня бакалавр, разом з куратором І.О. Шийчук, нагадали присутнім про події, що відбулися в мирний час 6 років тому; подій на Майдані, які отримали назву «Криваве водохреща», або «Вогнехреща»  ̶  найгарячішої фази у протистоянні народу і влади. Присутні переглянули відеофільм «Майдан» та вшанували пам’ять героїв Небесної сотні хвилиною мовчання. Студентів вразила поезія сучасників, яку так майстерно донесла до кожного серця Вероніка Шарабуряк.

Апогеєм заходу став флешмоб «Зима, що нас змінила», під час якого присутні утворили ланцюг єднання, як символ ціннісного ставлення до суспільства та держави.

Ольга Марковська
в.о. заступника директора з виховної роботи