Студія моделей «Folkart»

Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка завжди славився своїми творами мистецтва виконаних в різних техніках талановитими студентами та викладачами. Всі експонати зберігаються в музеї коледжу та презентуються на виставках різних рівнів.

Колекції одягу, які займають чільне місце серед усіх курсових та дипломних робіт виконані студентами спеціалізацій: «Образотворче мистецтво та креслення», «Художня вишивка, моделювання та конструювання одягу», «Художнє ткацтво» демонструє студентська студія моделей Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка «Folkart». Студія, яка працює на популяризацію та розвиток одягового мистецтва та художньо-естетичного смаку молоді.

  • Всеукраїнський фестиваль «Пісня буде поміж нас» імені Назарія Яремчука.(м. Вижниця 2016, 2017р.)
  • Міжнародний фестиваль гірських професій (с. Мигове 2017).Даний захід засновано у Франції та проводиться почергово у місті й країні, яка має гірські території. У рамках фестивалю відбулася зустріч між представниками гірських районів Австрії, Німеччини, Франції, Польщі, Румунії, Словаччини.
  • Учасники студії моделей “Folkart” на високому рівні представили колекцію дипломних та курсових робіт Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка в рамках реалізації спільного проекту Вижницької та Косівської районних рад “Налагодження транскордонного партнерства з Легіоновським повітом Республіки Польща як можливість популяризації історико-культурної спадщини Гуцульщини за межами етнорегіону», який відбувся в м. Легіоново (Польща 2018).
  • Переможці обласного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси 2018» у номінації образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво.
  • Участь у конкурсі колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива» м. Тернопіль 2016 р. Учасниками були студенти різних навчальних закладів з Києва, Чернівців, Тернополя, Львівської та Вінницької областей. Були нагороджені особливим призом.
  • Прикарпатський фестиваль-конкурс дизайну одягу «Весняні акорди» за мотивами народного мистецтва.Отримали призові місця в кількох номінаціях. Головне завдання фестивалю-конкурсу – надати можливості студентам та молодим фахівцям проявити свої фантазію, кваліфікованість, уміння бачити та творити модельний одяг на основі народних традицій.
  • Учасники Фестивалю-виставки «Вишиваний дивотвір 2017», м. Чернівці.
  • Покази моделей одягу є окрасою районних та обласних свят, адже поєднаннявізерунків, крою одягу, кольорової гами, підбір аксесуарів на чарівних молодих дівчатах та хлопцях не може не приносити насолоду глядачам, які цінують красу українського мистецтва.

Учасники студії «Folkart»

демонструють  колекції одягу на подіумах  багатьох Міжнародних, Всеукраїнських конкурсів, фестивалів, виставок

МИСТЕЦЬКІ ДЕФІЛЕ