Слава Україні!

Слава Україні!

    Для випускника нашого коледжу та його побратимів було виготовлено “кікімори” і відправлено туди де вони потрібні. Участь у виготовлені приймали студенти: Віталій Горюк, Антон Архіпов, Ксенія Симчук, Іван Марковський. 

  Смерть клятим ворогам!

  Слава Героям України!

 

 

    Колектив Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну не перестаючи надавати якісну освіту для майбутньої мистецької еліти України, паралельно тримає тил працівників коледжу, які захищають Батьківщину на фронті. Сьогодні, спільними зусиллями всіх небайдужих (студентів, викладачів, переселенців, містян), надіслали все необхідне нашим захисникам, щоб наблизити Перемогу України!

Нам є за що боротися! За нами правда! З нами Бог! Слава Україні!

  У такі непрості для країни часи кожен з нас має виконувати свій громадянський обов’язок – всіма силами підтримувати військових, які захищають українську землю від російської агресії. Тому тримаємо тил наших захисників!

  Об’єднавши зусилля працівників коледжу придбано тепловізор – прилад нічного бачення, який здатен зафіксувати найнижчу температуру, а отже покаже знаходження та пересування ворога, коли це неможливо через відсутність освітлення. Сподіваємось, що цей прилад допоможе вберегти життя наших відважних солдатів.

Разом ми переможемо! 

Героям слава!