Презентація книги Олександра ФЕДОРУКА

презентація книги Олександра ФЕДОРУКА

      07 грудня 2023 року в коледжі відбулася презентація книги Олександра ФЕДОРУКА «Мистецький шлях Михайла Глейзера».
     Олександр Касянович ФЕДОРУК – український мистецтвознавець, Заслужений діяч культури Польщі (1977), доктор мистецтвознавства (1996), професор (2004), академік Національної академії мистецтв України (2000). Головний редактор журналу «Образотворче мистецтво» ( 2006 – 2019 рр.).
     Олександр Федорук – знаний мистецтвознавець, і не лише в Україні. Творчість його зорієнтована на висвітлення українського мистецтва минулого, мистецьких взаємозв’язків і вільну інтерпретацію мистецької творчості сьогодення. Книги цього вченого принесли йому визнання й розуміння, що є багато ділянок, імен не розкритих, напівзабутих, обійдених через людську байдужість. Активна участь О. Федорука у мистецтвознавчих журналах, збірниках, колективних монографіях, енциклопедичних словниках — це ще одна сторінка діяльності відомого дослідника. Його публікації, написані впродовж десятиріч, у різні часи, за різних умов, не втратили ані наукової, ані літературної актуальності до сьогодні.
     Автор цікаво розповідав про своє життя і роботу над книгами. Спілкувався із студентами, побажав їм творчості і щасливої долі.
     Колектив коледжу щиро вдячний Олександру Касяновичу ФЕДОРУКУ за подаровані книги з автографом для бібліотеки навчального закладу.