Правила дорожнього руху серед дітей та молоді

Правила дорожнього руху серед дітей та молоді

Відповідно до плану роботи освітнього закладу та з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання правил безпечної поведінки на дорозі, вивчення Правил дорожнього руху серед дітей та молоді, привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх, у Вижницькому фаховому коледжі мистецтв та дизайну з 16 серпня по 17 вересня 2021 року триває місячник дорожнього руху «Увага, діти на дорозі».

В його рамках 10.09.2021р. в навчальному закладі проведено єдине заняття з безпеки руху. Галина Миколаївна Гринюк, викладач безпеки життєдіяльності та охорони праці, нагадала присутнім основні правила поведінки на дорозі. Студенти підготували короткі повідомлення з безпеки дорожнього руху.

До заняття були залученні представники Управління Національної поліції, зокрема інспектор ювенальної превенції Олександр Сергійович Сатонін наголосив на необхідність використання у темну пору доби світловідбивних елементів на одязі та рюкзаках та збереження дорожньої інфраструктури, а саме: дорожніх знаків, світлофорів, огородження, розмітки та освітлення пішохідних переходів.

В. о. заст. директора

з виховної роботи

О.В.Марковська