Педагогічна майстерня Василя Сухомлинського

Педагогічна майстерня Василя Сухомлинського

Щороку, 28 вересня, в Україні та світі відзначають день народження людини, творчість якої — унікальне явище в українській і світовій пе­дагогіці. Це відомий педагог Василь Олександрович Сухомлинський, який найпершим звернувся до проблем формування духовності підростаючого покоління, як одній з найвизначніших проблем виховання.

Цьогоріч, педагогічна спільнота відзначає 105 – літній ювілей Сухомлинського, ім’я якого вже давно стало символом гуманізму та безмежної любові. А сам педагог був глибоко переконаний, що людину можна виховати тільки добром.

До цієї дати, викладачем педагогіки та психології О.В. Марковською, проведено захід – педагогічну майстерню «Гуманіст. Мислитель. Педагог», епіграфом якої було обрано цитату Сухомлинського: «Учитель творить Людину».

Студенти ІІІ курсів, познайомилися з діяльністю педагога, знайшли в його працях поради щодо виховання дітей, поміркували разом, які ідеї педагога можна сміливо застосовувати на практиці в сучасній українській системі освіти.

Спільно переконалися, що педагогічна діяльність В. О. Сухомлинського, без сумніву, багатогранна: для дітей він завжди є святом пізнання, для педагогів – невичерпним джерелом педагогічної мудрості та еталоном педагогічної майстерності. І з плином часу, інтерес до життя і творчості В. О. Сухомлинського невпинно зростає!