Наукова та видавнича діяльність

Вітаємо викладачів-учасників конкурсу «Педагогічний Оскар-2021»

У нас знову професійні досягнення! Вітаємо викладачів коледжу, які взяли участь у конкурсі «Педагогічний Оскар-2021» та набрали найбільшу кількість балів.

  • У номінації «Сучасний електронний навчально-методичний комплекс (робочі зошити, опорні конспекти, контроль знань, навчальні практикуми, віртуальні лабораторії та тренажери, інтерактивні засоби навчання (відео-лекції, навчальні відеофільми, бук-трейлери, ютуб-канали тощо) та контролю знань, позааудиторна (гурткова), виховна робота, методичні рекомендації тощо)

Фижделюк Віра Юріївна – «Матеріали та техніки рисунка. Вугілля. Соус. Сангіна. Сепія». Методичні рекомендації.

Запорожець Галина Миколаївна – «Зображувальні основи натюрморту». Методичні рекомендації.

  • У номінації  «Інновації в організації виховного процесу в закладі фахової передвищої освіти»

Козубовська  Марія Петрівна – вистава «Як козам роги виправляють» за твором Юрія Федьковича. Вистава молодіжного театру «Юність» Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну.

  • У номінації «Сучасний навчально-методичний посібник»

Кузик Василь Васильович – «Візуалізація історії України». Навчальний посібник на допомогу студенту (учню) при підготовці до складання ЗНО з історії України.

 

Воробйова Галина Петрівна – «Технологія і матеріалознавство» (вступ до спеціальності).  Курс лекцій для теоретичних занять з навчальної дисципліни для студентів спеціальності 022 «Дизайн».

Козубовська  Марія Петрівна – «Іноземна мова за професійним спрямуванням» (німецька). Спецкурс з іноземної мови (німецька) за професійним спрямуванням для студентів мистецьких навчальних закладів.

Онлайн-зустріч, яка згуртувала науковців, педагогічних працівників, вчителів мистецьких шкіл, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників і фахівців підприємств, студентів.

До 115-ї річниці заснування Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка

Всеукраїнська онлайн-конференція

“Декоративно-прикладне мистецтво Буковини 

як джерело національної ідентичності України”