Мова – зв’язок поколінь

Мова – найбагатший і найміцніший зв’язок, що з’єднує минулі, сучасні і майбутні покоління народу в одне велике історичне ціле.

Неповторна, калинова, солов’їна, лірична та ніжна, а ще:

«Запашна, співуча, гнучка, милозвучна, сповнена музики і квіткових пахощів»,– саме так називають рідну українську мову, яка має багатющі можливості.

Продовж століть українська мова, так само як і її носій – український народ, зазнавала суттєвих утисків і заборон з боку різних держав.

 Нині українська мова має державний статус, але зазіхання на неї з боку кремлівських можновладців та місцевих українофобів не припиняються.

 Отож, варто докладати зусиль, аби українська мова не тільки зберігалася, але й розвивалася. Нею варто розмовляти, писати, пишатися та шанувати її.

Стало традицією в День української писемності та мови в коледжі проводити олімпіаду з української мови, яка традиційно об’єднує молодих мовних знавців, що показують не тільки культуру спілкування, а й свою мовну грамотність.

Цьогоріч олімпіада проходила під гаслом «Мова – зв’язок поколінь» і її учасниками стали студенти ІІ курсів освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (під керівництвом викладача Наталії Іванівни Гордейчук).

Щиро вітаємо переможців:

І місце – Тимошенко Ерік (ІІ ДС)

ІІ місце – Кондрюк Юлія (ІІ ДС)

ІІІ місце – Кіріяк Тетяна (ІІ ДС)

Ольга Марковська