Методичний діалог

Методичний діалог
«Навчальне заняття з рисунка та живопису: технології, методики»

Олеся РУСНАК

викладач рисунка, живопису, спеціаліст вищої категорії

“Навчаючи інших, вчитись самій. В житті все робити з любов’ю. За кожний мій вчинок, щоб діти могли згадати мене добрим словом.”

             Викладачі Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка працюють над вдосконаленням важливої складової професійної компетентності – методичної компетентності.

           Удосконалення методики викладання навчальних дисциплін супроводжується проведенням відкритих навчальних занять, які є складовою методичної компетентності викладача коледжу, компонентом атестації педагогічних працівників.

           Методичний діалог, за участю викладачів циклової комісії рисунка, живопису та скульптури, вівся з приводу вивчення досвіду викладача рисунка та живопису Олесі Руснак. Кваліфікований викладач, яка з метою демонстрації й розповсюдження активних форм, методів, засобів навчання, впровадження в освітній процес інноваційних педагогічних технологій, презентувала відеоматеріали заняття з рисунка та живопису: «Рисунок античної гіпсової голови», «Натюрморт з гіпсовою головою». Дистанційне навчання постало методичним викликом перед викладачами мистецьких дисциплін. Це, як вважає викладач,  вимагає створення нових методик, які б дозволяли формувати у студентів комплекс теоретичних знань, практичних умінь та навичок необхідних для художньої роботи в сучасних закладах соціокультурної сфери, забезпечили можливості працевлаштування.

 

Завідувач НМК                                           Олена КРУГЛЮК