Конкурс для юних художників «Творчий край»

Конкурс для юних художників «Творчий край»

    Конкурс – це завжди випробування, в якому кожен хоче стати переможцем і тут фантастично розкриваються творчі здібності кожної дитини! Та перемагають не один одного, а, в першу чергу, самого себе, бо наважилися на велику аудиторію, продемонструвати свій рівень та творчий потенціал.
      Коли палітрою стають власні долоні, ти розумієш – у творчості немає меж. Вона перебуває у кожній клітині твого тіла, а згодом кольорами зими, весни, літа, осені виливається на малюнку.
     27 жовтня у Вижницькому фаховому коледжі мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка пройшов конкурс з живопису – «Творчий край».
Метою конкурсу було активізувати та підтримати творчий потенціал талановитої молоді, зацікавити учнів образотворчим мистецтвом, підвищити рівень їх знань з живопису, розвивати творчі здібності.
Учасниками конкурсу стали діти з різних областей і районів Буковини та Галичини: Вижницький Будинок Дитячої та Юнацької Творчості, Іспаська школа мистецтв, Банилівська мистецька школа, Сторожинецька художня школа, Берегометська школа мистецтв, Мистецька школа м.Вижниця., “Маленькі художники” Снятин ЦПО “Сокіл” Художня школа , Художня школа м.Кіцмань , Scool Putyla Art, Усть-Путильська школа мистецтв, КУТСЬКА ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА ім. І. Брошкевича.
     Тепло, святково, від чистого серця оголошуємо вдячність керівникам та батькам усіх учасників, дякуємо конкурсантам та бажаємо розвиватися, творити, самовдосконалюватися.
     Кращі роботи учнів були відзначені грамотами та цінними подарунками