Конференція з вкрапленнями тренінгу “Методи психологічного відновлення на робочому місці у воєнний і післявоєнний час”

Конференція з вкрапленнями тренінгу "Методи психологічного відновлення на робочому місці у воєнний і післявоєнний час"

          З психологічної точки зору, війна – це час, коли проявляється багато різноманітних емоцій і почуттів, які постійно змінюються. Коливання настрою від ейфорії до відчаю, від тривоги до оптимізму, від агресії до прийняття реальності – це закономірна відповідь нашої психіки на насильницькі наслідки війни.
        Найпоширеніший наслідок війни – це стрес та його прояви. Стрес – це захисна реакція нашого організму й сигнал для нашої психіки про небезпеку. Без стресу ми були б вразливими й не здатними протистояти труднощам.
Турбота про ментальне здоров’я включає ефективне управління стресом, щоб не допустити появу дистресу (емоційного виснаження, стресових розладів та пове- дінкових проблем).
      Конференція з вкрапленнями тренінгу “Методи психологічного відновлення на робочому місці у воєнний і післявоєнний час” була проведена зі студентами ІІ курсу спеціалізації «Дизайн». Викладачем Марією СЛОБІДЧУК та інженером з охорони праці Галиною ГРИНЮК було розглянуто інформацію про особливості впливу хронічного стресу на здоров’я і життєдіяльність людини та підвищення рівня травматизму на робочому місці.
      Практичним психологом Оксаною КИСЕЛЬОВОЮ були запропоновані вправи для швидкого опанування стресом: «Камінчик», «Струси з себе стрес», «Метелик», «Повільне дихання», «Заземлення».
Захід мав на меті підвищити рівень психосоціальної підтримки в навчальному закладі у воєнний та післявоєнний час.