«Коло вогню»

«КОЛО ВОГНЮ»

     «КОЛО ВОГНЮ» гурток графічного дизайну та ілюстрації.
            Розпочав свою діяльність 07.10.2020 року під керівництвом його організаторки Фединчук Андріани Петрівни. Засідання гуртка відбуваються щочетверга о 17:15.
            Темою засідань «КОЛО ВОГНЮ» є робота з ілюстраціями, шрифтами, анімацією, цифровим мистецтвом, графічним дизайном, графічними матеріалами та засобами використання та поєднання різноманітних технік.

           Метою «КОЛО ВОГНЮ» є реалізація свого творчого потенціалу як дизайнера та ілюстратора, розробка серій ілюстрацій на різноманітну тематику, робота із вдосконаленням свого власного стилю, художнього бачення.
            Для досягнення поставленої мети необхідно виконати низку наступних завдань:
– бути креативним та відкритим на зустріч новим знанням;
– наполегливо працювати в творчому напрямку, розвивати свої слабкі сторони та вдосконалювати вже набуті уміння та навички;
– знати закони, засоби та принципи побудови композицій;
– дослідити види та засоби подачі композицій;
– розбиратися у основах проєктної графіки;
– активні засоби і категорії площинної, рельєфної, об’ємної просторової композиції.
            Графічний дизайн, як дисципліну, можна віднести до числа художніх та професійних дисциплін, що фокусуються на візуальній комунікації та уяві. Для створення і комбінування символів, зображень або слів, використовуються різноманітні методики з метою сформувати візуальний образ ідей і послань. Графічний дизайнер може користуватися друкарським оформленням, образотворчими мистецтвами і техніками друкування сторінок для виробництва кінцевого результату. Графічний дизайн, як термін, часто застосовують при позначенні самого процесу дизайну, за допомогою якого створюється комунікація, так і при позначенні результатів, які були отримані після закінчення роботи.
            Учасники гуртка «КОЛО ВОГНЮ» будуть працювати в напрямку одного з напрямків графічного дизайну – ілюстрацією. Ілюстрація — зображення, що супроводжує текст літературного твору, газетної статті, тощо, з метою полегшення для читача візуалізації змісту. Ілюстрація є своєрідним медіатором між масовим споживачем і високим мистецтвом.