Фестиваль мистецьких професій “ArtLand” 2024

фестиваль мистецьких професій "ArtLand"

    

    ART Land Vyzhnytsia – Це щорічний конкурсно-освiтнiй захiд створений для об’єднання творчих здобуткiв молоді та дорослих, покликаний розкривати творчий потенцал та сприяти розвитку автентифікації української культури. Проєкт спрямований на культурне самовираження, обмін знаннями, досвiдом, ідеями у галузі мистецтва. Це мистецький перфоменс для людей, якi цiкавляться декоративно-прикладним мистецтвом, сучасним дизайном і бажають побачити та відчути процес творення краси буквально «зсередини». 
     Фестиваль мистецьких професій «ARTland Vyzhnytsia» покликаний презентувати новий підхід до популяризації сучасного дизайну, образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, а також інформувати цільову аудиторiю коледжу щодо особливостей навчання у мистецькому навчальному закладі.
     Захід проходить на рiзних локаціях: містечко майстрів, майстер-класи з різних видів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, фотозона, art-зона, туристичний пленер (локації Національного природного парку «Вижницький»), музеï коледжу та Вижниччини, виставка творчих робіт учасників заходу.

Запрошуємо вас
19 квітня 2024

Для всіх охочих осіб, які не мають можливості відвідати захід очно буде організована онлайн-трансляція на Instagram-сторінці коледжу