#День_народження_ВФКМД

#День_народження_ВФКМД

116 років – пошуків, творчості та ентузіазму…
116 років – славної, багатої, самобутньої, непростої історії…
116 років – Вижницькому коледжу прикладного мистецтва!
14 жовтня, наш мистецький заклад святкує річницю заснування!
Сьогодні можна сміливо говорити про традиційну Вижницьку школу художньої обробки дерева, художнього ткацтва, а також про сучасну новаторську Вижницьку школу ювелірного мистецтва, ковальства, дизайну одягу з елементами регіональної етнокультури.
Освітня діяльність Вижницького коледжу впродовж своєї багатолітньої історії ґрунтується на провідній ідеї – збереження українського народного мистецтва у світовому етнокультурному просторі та, водночас, формування нових стандартів сучасної освіти.
Свідченням цього є результати всеукраїнських і міжнародних виставок образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, конкурсів, фестивалів моди, на яких більшість робіт оформлено з елементами етнодизайну, що чітко характеризують і вирізняють українську народну культуру від культури народів інших країн.
На даний час, Вижницький коледж залишається не лише вагомим мистецьким осередком Буковини, а й головним центром розвитку декоративно-ужиткового мистецтва України – це історія й сучасність, вікові традиції і інновації, розвиток і відповідальність.
Тож, в річницю створення Буковинського Мистецького Осередку, вітаємо всіх тих, хто своїм мистецтвом та яскравою творчістю примножують і примножують його славу, утверджують національну цінність і гордість, що непідвладні примхам часу …
Всім здоров’я, миру та добра!